Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Exchange 2003 i Ipone 2..0.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 fryczkowski

fryczkowski
  • 1 postów

Napisano 22 sierpnia 2008 - 12:56

Witam wszystkich.

Próbuje się połaczyć przez Exchange przez Wwi-fi w firmie.
wpisuje email user@domena.pl
uzytkownik domena\user
hasłoxx

serwer to secure.domena.pl (to jest adres dla Owa i dodam że logowanie przez Owa działa)
dodateje komunikat że nie mozna potwierdzic certyfikatu secure.domena.pl na koncie Akceptuje to
I weryfikacja się nie powiodła

Czy wymaganny jest impotr certyfikatu na Iphona, a jak tak to w jaki sposów z windowsa mozna to zrobić?

#2 gregory2000

gregory2000
  • 14 postów

Napisano 27 sierpnia 2008 - 13:56

Witam wszystkich.

Próbuje się połaczyć przez Exchange przez Wwi-fi w firmie.
wpisuje email user@domena.pl
uzytkownik domena\user
hasłoxx

serwer to secure.domena.pl (to jest adres dla Owa i dodam że logowanie przez Owa działa)
dodateje komunikat że nie mozna potwierdzic certyfikatu secure.domena.pl na koncie Akceptuje to
I weryfikacja się nie powiodła

Czy wymaganny jest impotr certyfikatu na Iphona, a jak tak to w jaki sposów z windowsa mozna to zrobić?


Dopisuję sie do pytania, mam ten sam problem.

#3 ajfołner

ajfołner
  • 8 postów

Napisano 23 września 2008 - 08:09

Już spieszę z odpowiedzią... większość sieci ethernet bazujących na exchange ma inną nazwę dla serwera do połaczeń wewnętrzn sieci (ethernet) a inną z zewnątrz(internet)
Zapytaj admina swojego exchanga jakia jest nazwa serwera dla połczeń zdalnych z poza siecie..

Ja też myślałem że jak połączę się wifi z routera wewnętrznego to się zaloguje na serwej ethetnet... to nie działa ... trzeba wpisac nazwę serwera do połączeń zdalnych (z zewnętrz) wtedy zarówno wifi jak i GSM będzie dzialać

jak masz certyfikat w firmie prześlij go pocztą na skrzynę (poza exchangem) i sciąg na iphone... rozpozna załącznik i zainstaluje...

mam nadzieje że pomogłem.. u mnie ten problem właścnie tak rozwiązałem

---- Dodano 23-09-2008 o godzinie 09:10 ----
sorki za błedy

#4 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 23 września 2008 - 09:32

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych