Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iPhone 3G] skasowalem dane dzieki MobileMe


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 user1234567890

user1234567890
  • 42 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 sierpnia 2008 - 21:39

hej, dzisiaj chcialem sobie wyslac dane z iphona do mobileme przez synchro ale wszystko skasowalem z iphone (kontakty) wgralem sobie wszystko z ksiazki adresowej przez itunes ale nadal nie wiem jak wyslac dane do mobileme? ps jest juz stacja dokujaca do kupienia dla iphone 3g??? pzdr

#2 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 20 sierpnia 2008 - 21:42

Co do drugiego pytania to są stacje uniwersalen obsługujące już iP 3G (przynajmniej z tego co słyszałem) Co do pierwszego pytanie musiałby się wypowiedzieć ktoś kto posiada konto w MobileMe

#3 user1234567890

user1234567890
  • 42 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 sierpnia 2008 - 21:53

chodzilo mi o stajce dokujaca jak na stronie Apple (Polska) - iPhone

#4 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 20 sierpnia 2008 - 22:35

Wydaje mi się, że Apple wprowadzi stacje dokujące do sklepów w czasie premiery lub parę dni po. Też chciałbym zakupić sobie taką stację lub chociaż adapter do uniwersalnego docka Apple. Wydaje mi się, że skonfigurować MobileMe można przez iTunes. Pewny nie jestem…

#5 dead

dead
  • 425 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 23:46

wchodzisz do system preferences>mobile me i tam ustawiasz dane konta.. .oraz elementy, ktore maja byc synchronizowane. Robisz synchronizacje. Potem w iphone bodajze ustawiasz konto i rowniez zaznaczasz co ma ci synchronizowac.... wchodzisz do listy kontaktow... i iphone sciaga je z mobile me... uwaga... przy nagromadzeniu negatywnych energii z kosmosu moze nastapic taka oto sytuacja...mnie to spotkalo :) a) kasuje dane z ksiazki adresowej na kompie... B) robi sie synchronizacja z mobile me (nie zdarzylem zareagowac) [czyt. kontakty z mobile me leca w kosmos] c) dzwoni zona, odbieram, rozmawiam, odkladam telefon... fuck [czyt. kontakty z iphone leca w kosmos]

#6 user1234567890

user1234567890
  • 42 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 sierpnia 2008 - 09:54

a ja myslalem ze synchro sie robi z iphona ;o to sobie skonfigurowalem dane z brakiem danych

#7 Mike83

Mike83
  • 63 postów

Napisano 17 września 2008 - 22:46

Ja napotkałem też bardzo ciekawy problem. Używam tego MobileMe. Mam 55 kontaktów na Macu, jakimś cudem wgrało się tylko 45 i po dalszej synchronizacji liczba się nie zmienia. Co ciekawe, gdy wpisałem pozostałe 10 ręcznie i zrobiłem synchronizację, to ponownie ta 10 została skasowana. Cz ktoś ma jakiś pomysł o co kaman? :)

#8 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 18 września 2008 - 08:54

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Jeśli w ciągu następnych 48 godzin nie otrzymam od Ciebie żadnej wiadomości, temat zostanie usunięty.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych