Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Exchange i PUSH


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 bunny2000

bunny2000
  • 27 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 sierpnia 2008 - 12:09

Witam Czy jest jakiś normalny sposób (to znaczy nie przy pomocy wpisywania błędnych ustawień lub wyłączania GPRS'a) na wyłączenie PUSH'a przy skonfigurowanym koncie Exchange'owym? Funkcjonalność Exchanga świetna, tylko że na skrzynkę firmową dostaję sporo spamu i normalnych wiadomości przez całą dobę, i nie chcę żeby dochodziły do mnie cały czas, np.w środku nocy, tylko chce je odbierać w wybranym przez siebie momencie. Ciekawi mnie też jak PUSH wpływa na koszty (czy GPRS jest cały czas aktywny, czy tylko co jakiś czas nawiązywane jest połaczenie) i na zużycie baterii, jeżeli połączenie jest cały czas aktywne. Bunny

#2 radzio

radzio
  • 6 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 12:26

hey a ja mam pytanie do Ciebie:) jak wyłączyć keszowanie / buforowanie w Entourage na folderze korzystając z Serwera Microsoft Exchange ???

#3 Strusio

Strusio
  • 140 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 sierpnia 2008 - 13:42

Polecam aplikację Kate i ustawienie Privacy tak żeby maile i sms'y nie niepokoiły poza godzinami pracy. Opcje PUSH mozna wyłącza i włączać w ustawieniach.

#4 bunny2000

bunny2000
  • 27 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 sierpnia 2008 - 20:53

Strusio - dzięki. Jak ja to mogłem przeoczyć, no jak??? :) Radzio - niestety nie mam pojęcia. Pozdrawiam, Bunny

#5 MonsterSale

MonsterSale
  • 217 postów

Napisano 18 września 2008 - 08:34

No dobrze, ale czy jednak ktos wie, ile kosztuje korzystanie z PUSH?

#6 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 18 września 2008 - 08:51

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Jeśli w ciągu następnych 48 godzin nie otrzymam od Ciebie żadnej wiadomości, temat zostanie usunięty.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych