Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

zarządzanie zdjeciami, tworzenie albumow z fotami


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 salsarez

salsarez
  • 59 postów

Napisano 14 sierpnia 2008 - 21:04

cze wszystkim mam male pytanko, czy zna ktos inny niz itunes program do zarzadzania fotkami na iphone?chcialbym zrobic jakies inne albumy, w ktorych bylyby podfoldery - i tunes wrzuca wszystko "do jednego worka"(nie umie podzielic na podfoldery)tzn jesli mam folder "studia" w "moje obrazy" na kompie, a w nim podfoldery 1rok, 2rok, 3 itd.to po synchronizacji przez itunes na iphonie mam wszystkie zdjecia w 1 folderze - studia! a moze ktos mi poda sciezke pod ktora kryje sie folder ze zdjeciami gdzie mozna tworzyc foldery np z poziomu nokia pc suite?byc moze jest to folder var/mobile/media/dcim/ tylko ze telefon nie widzi utworzonych(przez nokia pc suite) w tym miejscu folderow ze zdjeciami. dziekuje za pomoc

#2 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 14 sierpnia 2008 - 21:47

[QUOTE]chcialbym zrobic jakies inne albumy, w ktorych bylyby podfoldery - i tunes wrzuca wszystko "do jednego worka"(nie umie podzielic na podfoldery)tzn jesli mam folder "studia" w "moje obrazy" na kompie, a w nim podfoldery 1rok, 2rok, 3 itd.to po synchronizacji przez itunes na iphonie mam wszystkie zdjecia w 1 folderze - studia!/QUOTE]

Przecież aplikacja zdjęć nie porusza się po strukturze katalogów - ale widzi tylko katalogi - bez podkatalogów w nich. Najprostsza rada - nazwij katalogi inaczej:
- Studia - 1 rok,
- Studia - 2 rok itp.

#3 salsarez

salsarez
  • 59 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 14:48

okej zalozmy ze zrobie format dysku i zainstaluje winde i itunes od nowa, czy program zobaczy zdjecia ktore sa wgrane do iphonea? czy zostana one w pamieci telefonu bez mozliwosci np. kasacji, skopiowania na dysk twardy?

---- Dodano 16-08-2008 o godzinie 13:40 ----
no wlasnie nikt mi nie odpowada czyli domyslam sie ze jesli teraz zsynchronizuje iphona z nowa zawartoscia "moje obrazy" na kompie to wszystkie foty ktore mialem wczesniej(poza folderem aparatu)ulegna destrukcji i zostanie wgrana nowa zawartosc. i co, to samo stanie sie z muzyka jesli dodam 1 nowa plyte,to 8 wgranych na "starym" windowsie ulegnie kasacji na rzecz "synchronizacji" z nowa plyta? jesli tak jest to nie rozumiem gdzie jest tu logiczne myslenie panow producentow itunes z apple...

#4 rsnasa

rsnasa
  • 47 postów

Napisano 14 września 2008 - 23:12

To jest dobre pytanie? Zdjęcia, które robi iPhone są zapisane jako .jpg natomiast te synchronizowane jako (w sumie nie do końca wiem czy to te ale wyglądają) pliki systemowe, więc nie da się zarządzaćzdjęciami tak aby stworzyć albumy bez synchro :/ Generalnie chodzi o przerzucenie przez Total Commandera z wtyczka zdjęć na iPhona do katalogu np. "Zdjecia 1" tak aby ten katalog pojawił się w galerii zdjęć wraz zdjęciami, bez synchronizacji z iTunes Zna ktoś jakiś sposób na zarządzanie albumami aparatu i zdjęciami?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych