Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[iPod] Pytanie o ipoda mini


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 waluigi

waluigi
  • 708 posts
  • SkądPoznań, PL

Posted 09 June 2005 - 21:06

Witam :!: Zamierzam sobie w najbliższym czasie kupić iPoda mini. Tylko mam pytanko, czy różni on się jakoś znaczaco od zwykłego iPoda :?: Czym dokładniej się między sobą różnią :?: I czy w mini, moge przechowywać wiele playlist, chodzi mi o to, zeby miec całe kompakty skonwertowane do mp3, i stworzone z nich playlisty, a nie całą muzyke jako jeden ciąg. Wiem ze w normalnym iPodzie da się tak działac, ale czy w mini :?: Pozdraiwam, waluigi :)

#2 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7237 posts
  • Skąd3city

Posted 09 June 2005 - 21:09

Na większość pytań o iPody znajdziesz odpowiedzi TUTAJ.

#3 waluigi

waluigi
  • 708 posts
  • SkądPoznań, PL

Posted 09 June 2005 - 22:29

Na większość pytań o iPody znajdziesz odpowiedzi TUTAJ.

Problem w tym, że akurat na te dwa zadane wyżej pytania, nie znalazłem odpowiedzi...
A, i jeszcze jedno, może smieszne:
czy to kółko w mini, kręci się, czy to tylko przyciski ?
Pozdrawiam, waluigi

#4 i200

i200
  • 20 posts

Posted 09 June 2005 - 22:53

czy to kółko w mini, kręci się, czy to tylko przyciski ?


Niby Click Wheel to Click Wheel , kto sie ostatnie spotkal z mini ?

#5 tomasz

tomasz

  • 10981 posts
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Posted 10 June 2005 - 12:19

W mini jest dokładnie tak jak w iPod 4G czyli "kółko" jest dotykowe.

#6 waluigi

waluigi
  • 708 posts
  • SkądPoznań, PL

Posted 10 June 2005 - 17:21

Mam kolejne pytanka :) Czy bateria w minim, nie niszczy się, przez podłączanie ipoda na usb, wtedy, gdy nie jest rozładowany - tzn. mimo wolne doładowanie ? I ile taka bateria moze pożyć, do wymiany :?: Zdecydowałem się jednak na iPoda nowej generacji, bowiem czas który jego bateria tryma, jest znacznie wyższy (1st gen. 8h, 2nd gen 18h). Dokupie do niego zwykłą ładowarke sieciową usb z allegro, za 50zł, i powinno wszytko dziłać :) Pozdraiwam, waluigi

#7 Krzysiek

Krzysiek
  • 4184 posts
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Posted 10 June 2005 - 22:57

zagadaj do mnie na priva lub na gg to udziele ci wszelkich informacji(bo sam mam mini). Mozesz tez walic pytaniu tu na forum. w skrocie, roznice pomiedzy mini a ipodem 4g: *w mini jest mniejszy ale bardziej ostry obraz(wiecej pixeli ma) *mniejszy * bateria jest znakomita(mini) spokojnie trzyma te 15 godz. a jesli sie dobrze uformuje to nawet dluzej *w ipodzie duzym click wheel jest bardziej chropowate i stawia lekki opor dla palca a w mini jest gladkie kolko. *no i to all :)




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users