Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pare pytan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafi123

rafi123
  • 5 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 18:45

witam ,mam pare pytan: 1.) podczas wgrywania do ustawien fabrycznych ukazal sie blad 1604, ww drugim iphonie to sie nie pokazalo. 2.)czy podjaby sie ktos z was wymiany szybki w wawie? pozdr

#2 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 13 sierpnia 2008 - 18:46

witam ,mam pare pytan:
1.) podczas wgrywania do ustawien fabrycznych ukazal sie blad 1604, ww drugim iphonie to sie nie pokazalo.
2.)czy podjaby sie ktos z was wymiany szybki w wawie?

pozdr


Ad 1. jaki jest problem ?, co to bląd 1604 ?

#3 rafi123

rafi123
  • 5 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 18:50

Wystietla mi sie taki gdy pisze ze przygotwuje do wgrywania softu nie wiem, podbno trzeba sprobowac na innym kompie- sprobowalem, na innym porce usb- probowalem, mozliwe ze zle wprowadzam w ten dfu poniewaz jest na poczatku czarne tlo potem jak klikam otworz robi sie biale a potem gdy pisze przygotowanie do wgrania oprogramowania jest czarny ekran a na nim jabuszko, czy to normalne?moze zle cos robie odbliczylem 10 sec trzymajac home i powe wyswietilo sie w kompie w rogu ze dfu mode wiec niewiem

#4 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 13 sierpnia 2008 - 19:15

Wystietla mi sie taki gdy pisze ze przygotwuje do wgrywania softu nie wiem, podbno trzeba sprobowac na innym kompie- sprobowalem, na innym porce usb- probowalem, mozliwe ze zle wprowadzam w ten dfu poniewaz jest na poczatku czarne tlo potem jak klikam otworz robi sie biale a potem gdy pisze przygotowanie do wgrania oprogramowania jest czarny ekran a na nim jabuszko, czy to normalne?moze zle cos robie odbliczylem 10 sec trzymajac home i powe wyswietilo sie w kompie w rogu ze dfu mode wiec niewiem


dobrze robisz, a pewnąłeś iTunes'a aby wgrać pewnięty soft ? ;)

#5 rafi123

rafi123
  • 5 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 19:55

sorki za bardzo nie rozumiem slowa ''pewnąłeś'', ''pewnięty''

#6 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 sierpnia 2008 - 13:54

Chodzi o odbezpieczenie iTunes, słowo "pewnięty" pochodzi od Pwn, tudzież iPwn z WinPwn czy od Pwnage. Wszystko opiera się na odbezpieczaniu. :D

#7 rafal111

rafal111
  • 7 postów

Napisano 02 października 2008 - 21:27

sorki za spam ale byl kiedys taki temat jak wgrac 2.0 i daliscie tma zmodyfikowany mod moglby ktos dac linka do w pelni dzialajacego przetestowanego zmodyfikowanego brazu i tego tematu co robic? pozdr i dzieki




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych