Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

usuwanie danych przed sprzedażą iPhona i co z licencjami???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 sieja123

sieja123
  • 134 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 13:48

przeszperałem całe forum i znalazłem stary temat "Niebezpieczny iPhone" w którym mowa była o tym że nie da się w 100% usunąć danych z iP. Czy istnieje już jakaś aplikacja która to umożliwia:confused: Zastanawiam się jeszcze nad jedną kwestią. Wszystkie licencje do zakupionych programów opierają się na nr seryjnym tel. Czy istnieje możliwość zmiany tego nr i np. wpisanie starego nr do nowego iP. Niestety nie wszyscy developerzy umożliwiają przeniesienie licencji na nowy telefon a to oznacza konieczność każdorazowego ich kupowania przy zmianie telefonu. Przy takim tempie Appla w produkcji nowych modeli :lol: to co roku trzeba będzie kupować wszystkie licencje od nowa. Jeśli te tematy były już na forum to proszę o wybaczenie ;) i linka.

#2 Patrykw

Patrykw
  • 580 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 13:59

Wydaje mi się, że z przeniesieniem aplikacji nie będzie problemu, wystarczy że iPhone jest zsynchronizowany z komputerem na którym jest iTunes zalogowane na twoje konto.

#3 woytas74

woytas74
  • 93 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 14:07

Wydaje mi się, że z przeniesieniem aplikacji nie będzie problemu, wystarczy że iPhone jest zsynchronizowany z komputerem na którym jest iTunes zalogowane na twoje konto.


dokładnie program kupujesz na konto w iTunes store a nie na telefon. Twoim kontem jest login i mail na który dostajesz rachunki nawet jeżeli aplikacje są darmowe jesteś wieczystym ich właścicielem. Nawet jak po restore lub wykasowaniu ponownie ściągasz aplikacje to dostajesz info, że juz zakupiłeś program i nie musisz za niego płacić

#4 sieja123

sieja123
  • 134 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 14:32

miałem na myśli raczej aplikacje zainstalowane z installera za które dodatkowo płacić trzeba za lic. Np. takie swirlly mms.

#5 raver

raver
  • 34 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 17:12

mozna sie dogadac z samymi autorami - bodajze jeszcze za czasow 1.1.4 skretches ktos zmienial i odbylo sie to bez problemu

#6 berko

berko
  • 1 285 postów

Napisano 08 października 2008 - 08:20

Witam, jak usunąć zapisany login (do itunes) w iphonie w app store ?. Dzięki

#7 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 08 października 2008 - 13:25

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych