Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

a napiprojekt?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 realbigpimp

realbigpimp
  • 30 postów

Napisano 11 sierpnia 2008 - 00:42

Witam! Napiprojekt to genialny program do znajdowania napisów do filmów w internecie. Po zainstalowaniu tego programu pod PPM w windowsie pojawia się możliwość ściągnięcia napisów z internetu. Po kliknięciu w ten przycisk na podstawie objętości i długości filmu program znajduje w internecie idealnie dopasowane do naszej kopii napisy. Problem w tym, że ten program istnieje tylko pod windows. Czy jest może jabłuszkowy odpowiednik napiprojektu? Może ktoś pokusiłby się o stworzenie takiego jeśli go nie ma? Wydaje mi się że dużo userów podziękowałoby bardzo za możliwość tak znacznego uwygodnienia sobie życia. pozdrawiam :)

#2 pawel-de

pawel-de
  • 35 postów
  • SkądB-stok i okolice.

Napisano 11 sierpnia 2008 - 02:01

Jest programik QNapi i sprawuje się świetnie.
QNapi

#3 realbigpimp

realbigpimp
  • 30 postów

Napisano 11 sierpnia 2008 - 15:18

dzięki bardzo :) zaraz wypróbuję

edit:
działa super. Mam tylko jeszcze problem z napisami bo wszędzie na mscu naszych "ogonków" wyskakują dziwne symbole przy oglądaniu filmu. Myślałem, że jest to wina programu przez, który oglądam ale jednak nie. Ma ktoś na to automatyczne rozwiązanie, bądź nawet manualne żebym sam jakoś konwertował te napisy jeśli nie da się żeby jakiś program zrobił to za mnie

#4 tomtom_su

tomtom_su
  • 377 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 11 sierpnia 2008 - 19:19

nie wiem w jakim progamie ogladasz filmy ale jesli jest tam mozliwosc to zmien kodowanie na CP1250 (windowsowe) bo w takim najczesciej sa napisy do pobrania :( i co ciekawe z takim kodowaniem dzialaja na stacjonarnych odtwarzaczach DVD ktore odtwarzaja Divxy (przynajmniej na moim ;) )

#5 tuniu

tuniu
  • 139 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 25 sierpnia 2008 - 21:51

Dziala wysmienicie. Wielkie dzieki. Tylko tego programu mi brakowalo po przesiadce na Maca :)

#6 Macmaniak

Macmaniak
  • 24 postów

Napisano 11 września 2008 - 22:02

Po reinstalce systemu i migracji pojawił się błąd - "nie można pisać do katalogu tymczasowego" - może ktoś zna rozwiązanie?

#7 Wieloryb

Wieloryb
  • 1 postów

Napisano 26 września 2008 - 22:35

ugh, a ja natomiast nie moge sobie poradzic z zainstalowaniem tego programu czy bylby ktos uprzejmy wyjasnic krok po kroku jak sie do tego zabrac?

#8 ArthurGreen

ArthurGreen
  • 452 postów
  • SkądMszana Dolna, Poland

Napisano 02 stycznia 2009 - 07:36

ugh, a ja natomiast nie moge sobie poradzic z zainstalowaniem tego programu
czy bylby ktos uprzejmy wyjasnic krok po kroku jak sie do tego zabrac?


Nie wiem jak można mieć problemy z tym.. Przecież nie ma nic prostszego i wszystko jest krok po kroku opisane..

#9 Dreadmond

Dreadmond
  • 553 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 11:28

Nie ściągajcie filmów z internetu. ;-) Nie kradnijcie. Propagujmy zdrowy, legalny tryb zycia, a nie piracko-złodziejski... Kupujcie filmy.

#10 sali128

sali128
  • 2 873 postów
  • SkądGdynia, Poland

Napisano 02 stycznia 2009 - 11:46

Nie troluj.

#11 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 02 stycznia 2009 - 17:17

He he... tzw krotka piłka ;)

#12 Torin

Torin
  • 24 postów

Napisano 22 stycznia 2009 - 12:19

Mozna sie obejsc bez qnapi, ja to zrobilem sobie w automatorze + skrypt pythonowy + 7za z macportsow. Wieczorkiem wrzuce jak ktos zainteresowany.

Tutaj zapisany workflow+skrypt napi.py.
PobierzNapisy - Chomikuj.pl

#13 danone

danone
  • 157 postów
  • SkądwrocLove

Napisano 22 stycznia 2009 - 20:16

Qnapi jest swietny ale brakuje mi czegos w stylu windowsowego BestPlayera - jest przegenialny zwlaszcza jesli chodzi o sciaganie napisow. Jest jeszcze jakis program na maca o podobnych mozliwosciach? - qnapi czesto nie znajduje napisow do wersji ktore posiadam - na bestplayerze zawsze sie cos znajdzie, chodzby angielskie.

#14 Suz

Suz
  • 7 postów

Napisano 27 stycznia 2018 - 15:48

Polecam obserwować rozwój programu Caption https://getcaption.co

Baza napiprojekt jest w planach do dodania.


Użytkownik Suz edytował ten post 27 stycznia 2018 - 15:48


#15 manolo

manolo
  • 39 postów

Napisano 14 lutego 2018 - 15:35

PYM Player posiada opcję ściągania napisów.


  • Gregory lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych