Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.0.x 3G] Aktywacja iPhone'a


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Levy

Levy
  • 658 posts
  • SkądPuławy

Posted 06 August 2008 - 16:26

Jak działa aktywacja iPhone'a 3G? iPhone'a z simlockiem Ery można aktywować z dowolną karta sim Ery? Mam na myśli taka sytuację: ktoś ma telefon na abonament w Erze, kończy mu się umowa i bierze iPhone'a, daje go mi, a sam zostaje ze swoim starym aparatem. Ja wkładam do iPhone'a moja kartę tak-tak. Co teraz? Będę mógł go bez problemów aktywować? Co tak właściwie robi się przy aktywacji (mam oczywiście na myśli tylko tę z 3G) ? Na czym to polega?

#2 virgin71

virgin71



  • 12562 posts
  • SkądWrocław

Posted 06 August 2008 - 17:20

iP aktywujesz tylko raz

#3 Levy

Levy
  • 658 posts
  • SkądPuławy

Posted 06 August 2008 - 17:41

No wiem. Tylko zastanawiam się jak to wszystko wygląda. Idę do Ery, podpisuję aneks do umowy, biorę iPhone'a, otwieram go w domu, podłączam do iTunes i aktywuję z moją kartą SIM z Tak Taka? I Wszystko będzie bez problemów działać? Ponawiam moje pytanie: Co tak właściwie robi się przy aktywacji (mam oczywiście na myśli tylko tę z 3G) ? Na czym to polega?

#4 Bekas

Bekas
  • 548 posts
  • SkądWarszawa

Posted 06 August 2008 - 19:02

Podlaczasz iPhona do kompa odpalasz iTunes naciskasz zielona sluchaweczke na ip i Ci sie synchronizuje z kompem no i to wszystko juz masz aktywowanego;)

#5 bushman.editing

bushman.editing
  • 4115 posts
  • Płeć:

Posted 06 August 2008 - 19:04

Podlaczasz iPhona do kompa odpalasz iTunes naciskasz zielona sluchaweczke na ip i Ci sie synchronizuje z kompem no i to wszystko juz masz aktywowanego;)


Tylko że według informacji aktywację przeprowadzimy tylko w salonie Ery lub Orange.

#6 Bekas

Bekas
  • 548 posts
  • SkądWarszawa

Posted 06 August 2008 - 19:12

Takie same informacje byly w Belgi a przez to ze byly takie tlumy to nawet nikt o tym nie pomyslal. Jak zapytalem w Applu czy moga mi aktywowac to bez problemu ale rowniez moglem sam sobie w domu aktywowac

#7 Levy

Levy
  • 658 posts
  • SkądPuławy

Posted 06 August 2008 - 19:44

no ale to nie mialo chyba byc tak, ze aktywacja w salonie. mialo byc tak, ze "dwustopniowa aktywacja". pierwszy stopień w salonie - podpisanie umowy, a drugi stopień w domu - aktywacja urządzenia. moje pytanie dotyczy wlasnie tego drugiego stopnia. na czym polega, jak wyglada i czy przedstawiona przeze mnie sytuacja jest ok i bez problemu zadziała.

#8 Bekas

Bekas
  • 548 posts
  • SkądWarszawa

Posted 07 August 2008 - 11:17

Pierwszy stopien to wlozenie karty sim 2 stopien to synchronizacja z kompem

#9 Kelso85

Kelso85
  • 6 posts

Posted 12 September 2008 - 10:19

Witam, mam takie pytanie... może dla niektórych dziwne:P... Czy mogę aktywować iphona na jakimkolwiek komputerze? Chodzi mi o to, że właśnie przyszedł do mnie iphone a jestem w pracy a docelowo będę z niego korzystał w domu... jak to się ma z tą synchronizacją? Bo w sumie jak synchronizuje się go tylko raz to czy w domu będzie mi wszystko współgrało jak należy?

#10 magorka

magorka
  • 518 posts
  • SkądWarszawa

Posted 12 September 2008 - 10:26

Nie ma to znaczenia. :)

#11 Kelso85

Kelso85
  • 6 posts

Posted 12 September 2008 - 10:29

dzięki za szybką odpowiedź :)

#12 pidipius

pidipius

    iOS Developer

  • 571 posts
  • SkądKatowice

Posted 12 September 2008 - 10:39

A czy ktoś wie co DOKŁADNIE dzieje się podczas aktywacji w tym telefonie?

#13 nitr0

nitr0
  • 850 posts
  • SkądGryfino, Poland

Posted 13 September 2008 - 15:43

a ja mam takie pytanie : czy mogę zaktywować jakoś rugi raz iPhone'a, ponieważ pierwszy raz zrobiłem to bez karty SIM, żeby używać go jako iPoda Touch czekając na nowe dziecko DevTeam'u, ale się nie doczekałem i kupiłem nakładkę, i chciałbym go teraz zaktywować z nakładką, bo w ogóle nie znajduje mi sieci a to może pomóc.. da się to jakoś zrobić?

#14 Mac!

Mac!
  • 1 posts

Posted 18 September 2008 - 10:11

A słuchajcie też mam pytanie co do aktywacji - chce zeby znajoma kupila mi Iphona 3G w USA - niedługo wraca i mogłaby mi go przekazać. Kosztuje 199$ ale nie wiem czy będzie w zestawie karta SIM. Sprzet sie kupuje w elektronicznym sklepie - jest informacja o sim-locku na AT&T. Ale jak nie bedzie tej karty to nie bede mogl wogole zaaktywowac tego IP? Poza tym widzialem gdzies fotke ze nie mozna wgrywac piosenek bez oryginalnej karty SIM?




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users