Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0.x 3G] Aktywacja iPhone'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Levy

Levy
  • 658 postów
  • SkądPuławy

Napisano 06 sierpnia 2008 - 16:26

Jak działa aktywacja iPhone'a 3G? iPhone'a z simlockiem Ery można aktywować z dowolną karta sim Ery? Mam na myśli taka sytuację: ktoś ma telefon na abonament w Erze, kończy mu się umowa i bierze iPhone'a, daje go mi, a sam zostaje ze swoim starym aparatem. Ja wkładam do iPhone'a moja kartę tak-tak. Co teraz? Będę mógł go bez problemów aktywować? Co tak właściwie robi się przy aktywacji (mam oczywiście na myśli tylko tę z 3G) ? Na czym to polega?

#2 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 sierpnia 2008 - 17:20

iP aktywujesz tylko raz

#3 Levy

Levy
  • 658 postów
  • SkądPuławy

Napisano 06 sierpnia 2008 - 17:41

No wiem. Tylko zastanawiam się jak to wszystko wygląda. Idę do Ery, podpisuję aneks do umowy, biorę iPhone'a, otwieram go w domu, podłączam do iTunes i aktywuję z moją kartą SIM z Tak Taka? I Wszystko będzie bez problemów działać? Ponawiam moje pytanie: Co tak właściwie robi się przy aktywacji (mam oczywiście na myśli tylko tę z 3G) ? Na czym to polega?

#4 Bekas

Bekas
  • 548 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 sierpnia 2008 - 19:02

Podlaczasz iPhona do kompa odpalasz iTunes naciskasz zielona sluchaweczke na ip i Ci sie synchronizuje z kompem no i to wszystko juz masz aktywowanego;)

#5 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 06 sierpnia 2008 - 19:04

Podlaczasz iPhona do kompa odpalasz iTunes naciskasz zielona sluchaweczke na ip i Ci sie synchronizuje z kompem no i to wszystko juz masz aktywowanego;)


Tylko że według informacji aktywację przeprowadzimy tylko w salonie Ery lub Orange.

#6 Bekas

Bekas
  • 548 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 sierpnia 2008 - 19:12

Takie same informacje byly w Belgi a przez to ze byly takie tlumy to nawet nikt o tym nie pomyslal. Jak zapytalem w Applu czy moga mi aktywowac to bez problemu ale rowniez moglem sam sobie w domu aktywowac

#7 Levy

Levy
  • 658 postów
  • SkądPuławy

Napisano 06 sierpnia 2008 - 19:44

no ale to nie mialo chyba byc tak, ze aktywacja w salonie. mialo byc tak, ze "dwustopniowa aktywacja". pierwszy stopień w salonie - podpisanie umowy, a drugi stopień w domu - aktywacja urządzenia. moje pytanie dotyczy wlasnie tego drugiego stopnia. na czym polega, jak wyglada i czy przedstawiona przeze mnie sytuacja jest ok i bez problemu zadziała.

#8 Bekas

Bekas
  • 548 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 sierpnia 2008 - 11:17

Pierwszy stopien to wlozenie karty sim 2 stopien to synchronizacja z kompem

#9 Kelso85

Kelso85
  • 6 postów

Napisano 12 września 2008 - 10:19

Witam, mam takie pytanie... może dla niektórych dziwne:P... Czy mogę aktywować iphona na jakimkolwiek komputerze? Chodzi mi o to, że właśnie przyszedł do mnie iphone a jestem w pracy a docelowo będę z niego korzystał w domu... jak to się ma z tą synchronizacją? Bo w sumie jak synchronizuje się go tylko raz to czy w domu będzie mi wszystko współgrało jak należy?

#10 magorka

magorka
  • 518 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 września 2008 - 10:26

Nie ma to znaczenia. :)

#11 Kelso85

Kelso85
  • 6 postów

Napisano 12 września 2008 - 10:29

dzięki za szybką odpowiedź :)

#12 pidipius

pidipius

    iOS Developer

  • 571 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 września 2008 - 10:39

A czy ktoś wie co DOKŁADNIE dzieje się podczas aktywacji w tym telefonie?

#13 nitr0

nitr0
  • 850 postów
  • SkądGryfino, Poland

Napisano 13 września 2008 - 15:43

a ja mam takie pytanie : czy mogę zaktywować jakoś rugi raz iPhone'a, ponieważ pierwszy raz zrobiłem to bez karty SIM, żeby używać go jako iPoda Touch czekając na nowe dziecko DevTeam'u, ale się nie doczekałem i kupiłem nakładkę, i chciałbym go teraz zaktywować z nakładką, bo w ogóle nie znajduje mi sieci a to może pomóc.. da się to jakoś zrobić?

#14 Mac!

Mac!
  • 1 postów

Napisano 18 września 2008 - 10:11

A słuchajcie też mam pytanie co do aktywacji - chce zeby znajoma kupila mi Iphona 3G w USA - niedługo wraca i mogłaby mi go przekazać. Kosztuje 199$ ale nie wiem czy będzie w zestawie karta SIM. Sprzet sie kupuje w elektronicznym sklepie - jest informacja o sim-locku na AT&T. Ale jak nie bedzie tej karty to nie bede mogl wogole zaaktywowac tego IP? Poza tym widzialem gdzies fotke ze nie mozna wgrywac piosenek bez oryginalnej karty SIM?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych