Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0 2G] Brak usług


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 slimlife

slimlife
  • 95 postów

Napisano 04 sierpnia 2008 - 14:46

Witam, Mam iphone`a 2g z softem 2.0, caly czas wszystko chodzilo jak powinno a dzis rano nagle zamiast Orange w rogu mam napisane Brak uslug, wylaczylem telefon, wlaczylem, pin, akceptacja pojawia sie orange z najnizsza sila zasiegu i po chwili znowu brak uslug, wlozylem inna karte orange to samo. Czy ktos ma pojecie o co moze chodzic?

#2 e-marketing

e-marketing
  • 580 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 04 sierpnia 2008 - 14:54

wsadz inna karte - innego operatora , a ta przetrzyj .... może poprostu nie masz dobrego styku.

#3 matthias

matthias
  • 188 postów
  • SkądGdynia

Napisano 04 września 2008 - 16:00

Mam to samo z tym ze w erze ale babka z ery powiedziała ze mają jakaś awarię sieci

#4 krisztof

krisztof
  • 213 postów
  • SkądOlsztyn/Warszawa

Napisano 04 września 2008 - 16:08

a ja miałem to przed chwilą okazało się że to jakiś błąd programu BossPrefs po którymś z kolei przełączeniu EDGE i 3G na on/off poprosił o pin i sieć znowu była... :)

#5 sebik

sebik
  • 463 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 września 2008 - 16:24

@slimlife i co dziala ??

#6 krayzie

krayzie
  • 64 postów

Napisano 15 września 2008 - 13:00

Mam taki sam problem jak slimlife... Sieć Orange... Gdy chcę żeby wyszukał mi sieci to czasem nie znajduje Orange (Plusa i Erę widzi). Gdy już Orange pojawi się na liście i chcę się połączyć wyskakuje komunikat o utracie sieci, że nie jest już dostępna... Tak jest z wieloma kartami Orange. Na razie nie mam jak sprawdzić kart z innych sieci... Nie pomaga zabawa z włączaniem i wyłączaniem Edge ani wyjmowanie słuchawek. Dodam, że telefon mam 2 miesiące i pierwszy raz mi zgubił sieć na tak długo. Stało się to chyba wtedy gdy wyjąłem słuchawki z telefonu po zakończeniu słuchania muzyki. iPhone 2G, soft 2.0.1 Edit: Dobra już mam. Pomogło wyjęcie i włożenie karty na włączonym telefonie.

#7 ozzy34

ozzy34
  • 9 postów
  • SkądJurata

Napisano 15 września 2008 - 14:52

odnośnie orange

ot cala prawda :)

[url=http://wiadomosci.onet.pl/2682,1825586,warszawa_awaria_sieci_orange,wydarzenie_lokalne.html]Onet.pl Wiadomości[/url]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych