Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Plecak na Macbooka Pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#1 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 13 czerwca 2006 - 16:42

znacie jakieś strony albo sklepy z fajnymi dobrymi plecakami do których można by załadować Macbooka Pro 15,4 ? :)

#2 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 13 czerwca 2006 - 16:48

Poszukaj crumpler'ów na Allegro, kojarzone z marką chociaż ze zdjęć bardziej wyglądają na szmaciane worki.
Pozatym jakieś Jansporty, Samsonite i tańsze Targusy na przykład.

Zobacz do sklepu Apple, jest sporo dedykowanych, ale u nas może być słabo z dostępnością:
http://store.apple.c...4&nclm=9D20016C

#3 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 13 czerwca 2006 - 16:53

No własnie przeglądam sklep apple.com ale zapewne większości tych rzeczy nie dostane w polsce

#4 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 13 czerwca 2006 - 16:59

Może PIXMANIA (mają torby Crumplera) ja kupiłem tam tablecik, ceny konkurencyjne, dostawa do 3 dni.

tutaj link ;)
http://www.pixmania..../criteresn.html

#5 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 13 czerwca 2006 - 17:10

trzeba przyznać ze ceny tych plecaków są zaporowe ale mozę coś sie wybierze :) dziękuje

#6 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 13 czerwca 2006 - 18:20

Ten wygląda przyzwoicie i jest w przystępnej cenie http://www.allegro.p...k_plecaki_.html

#7 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 13 czerwca 2006 - 18:32

Ten wygląda przyzwoicie i jest w przystępnej cenie http://www.allegro.p...k_plecaki_.html


Posiadasz zapewne jakiś plecak już, więc równie dobrze możesz dokupić etui na samego laptopa za 30-40 zł, których na allegro jest pełno.

#8 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 13 czerwca 2006 - 18:38

Posiadasz zapewne jakiś plecak już, więc równie dobrze możesz dokupić etui na samego laptopa za 30-40 zł, których na allegro jest pełno.


wlasnie. zrob tak jak Lack mowi.na allegro jest pelno roznych pokrowcow. ja kupilem sobie na ibooka torbe szyta na wymiar. jest na odpinanym pasku i kiedy go odepne torba spelnia role pokrowca. wrzucam sobie do plecaka i ide gdzi chce :) kosztowala w granicach 30zl z wysylka. czekalem 3 dni. mozna wybrac sobie grubosc gabki wyscielajacej srodek torby. mysle ze to ciekawa i tania alternatywa.

#9 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 13 czerwca 2006 - 18:38

mam plecak Authora w którego niestety nie wcisne booka :\

#10 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 13 czerwca 2006 - 18:40

a o pokorowcu też myślałem ale plecak musze zakupić - polatam jeszcze po sklepach i obadam dokładniej jakieś plecaczki.

#11 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 13 czerwca 2006 - 18:42

no to kup plecak taki jaki Ci sie podoba a nie koniecznie przystosowany do laptopa(byle odp wielki) i kup pokrowiec.

#12 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 13 czerwca 2006 - 18:46

i chyba tak zrobie ale porozglądam sie jeszcze :)

#13 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 13 czerwca 2006 - 19:25

Ja sobie kupilem Samsonita i gitara. Zastanow sie nad kupowaniem czegos typowo laptopowego:to jakbys mial na plecach informacje dla zlodzieja "uwaga! drogi i cenny sprzet na plecach frajera! wystarczy mu wyrwac i pewne pare tysiakow".. :)

#14 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 13 czerwca 2006 - 19:44

No właśnie staram sie wybrać coś takiego żeby nie wygladało jak torba na laptopa. Dlatego chce jakiś plecak i staram sie tez dobrać taki żeby jak najmniej zdradzał to co może kryć sie w sródku ;)

#15 magott

magott
  • 241 postów

Napisano 13 czerwca 2006 - 19:52

Sam szukam czegoś do swojego PowerBooka i chyba kupię http://www.cortland....75010e31d83071d

Kensington SaddleBag Notebook Carrying Case - Black ponoć rewelacja... ale kupię jak będę w jakimś oddziale Cortlanda, albo w SADzie... bo muszę wymacać paluchami ...

#16 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 czerwca 2006 - 20:48

ja zamierzam zacząć szyc na zamówienie pokrowce na laptopy 12" i 13". beda szyte recznie, z materiałów nie rysujacych obudowy ibooków i macbooków. jesli to mozliwe to wypowiedzcie sie czy na takie pokrowce bedzie zapotrzebowanie??

#17 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 13 czerwca 2006 - 20:50

a co z 15' ??

#18 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 13 czerwca 2006 - 21:14

ja zamierzam zacząć szyc na zamówienie pokrowce na laptopy 12" i 13". beda szyte recznie, z materiałów nie rysujacych obudowy ibooków i macbooków. jesli to mozliwe to wypowiedzcie sie czy na takie pokrowce bedzie zapotrzebowanie??


Czym się będą różnić od pokrowców z allegro szytych na wymiar?

#19 borzar

borzar
  • 534 postów

Napisano 13 czerwca 2006 - 21:40

Polecam produkty Crumplera - wygodne, trwałe i ... i ładne!
Na Allegro zapraszam do sklepu IB Group: http://www.allegro.p...php?uid=3755333
Kupiłem u nich Gimpa i Slipa na PowerBooka. Szybka wysyłka i ceny konkurencyjne.

#20 pixel

pixel
  • 91 postów

Napisano 13 czerwca 2006 - 21:42

strzala!

zawsze balem sie kupowac stricte plecaka/torby na laptopa z uwagi na to,ze takie torby przyciagaja uwage na ulicach. do swojego fujitsu-siemens'a zamowilem na allegro szyty na zamowienie pokrowiec i nosilem go w zwyklej torbie jansporta.

jeden z wielu userow sprzedajacych szyte na zamowienie torby na allegro.

od zawsze jednak jaralem sie torba Jansport Interface, majaca oddzielna kieszen na kompa, ktorej boki sa wylozona pianka, a dol dodatkowo zabezpieczony jest systemem pochlaniania mocy w przypadku naglego spotkania z ziemia ;). 15" fujitsu miescil sie w niej idealnie. dodatkowo torbe mozna przerobic na plecak. jednym jej mankamentem byla cena (350zl). okazalo sie jednak, ze oficjalny dystrybutor jansporta w polsce - barsop.pl wystawia co jakis czas troby na allegro w promocyjnych cenach. tak wlasnie dorobilem sie mojej torby za 200zl ;)

moj 12" PB miesci sie w przegrodzie na laptopa z latwoscia.. bedac w piankowym pokrowcu :P

dla zainteresowanych: wymiary 15" fujitsu-siemensa: 330mm x 278mm x 35.3mm

greetz!
pixel.

(swoja droga, to moj #1 post ;D )

#21 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 13 czerwca 2006 - 21:59

ja zamierzam zacząć szyc na zamówienie pokrowce na laptopy 12" i 13". beda szyte recznie, z materiałów nie rysujacych obudowy ibooków i macbooków. jesli to mozliwe to wypowiedzcie sie czy na takie pokrowce bedzie zapotrzebowanie??


Fajnie jak bys szyl z jakis niestandartowych materialow: zamsz, skora, codura,safian, folia, polprzezroczyste maty no cos tam jeszcze innego. Krotkie serie, autorski design itp. Albo kompozyty: np wierzch i spod z aluminium, ale obszyte normalnym materialem, z zamkiem itd :)
Tak jak robia takie niestandartowe opakowanka do iPodow.

#22 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 13 czerwca 2006 - 22:15

http://allegro.pl/it...o_laptopow.html to jest fajna sprawa i do tego jakiś niepozorny plecak który to pomieści :)

#23 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 czerwca 2006 - 22:20

noi wlasnie z takich materialów planuje je zrobic(jeans, itp) tylko musze materialy zakupic i wystawie jeden na allegro to zobacze za ile pojdzie...

#24 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 13 czerwca 2006 - 22:32

Mój kumpel ma taką samoróbkę, zrobioną z polaru czy z czegoś w podobie, z osłoną na zamek miękka w dotyku, nawet fajnie to wygląda. Grosze za materiał :)
Dołączona grafika

#25 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 14 czerwca 2006 - 07:26

http://allegro.pl/it...o_laptopow.html to jest fajna sprawa i do tego jakiś niepozorny plecak który to pomieści :)


Wg mnie troche bez sensu płacić tyle za coś chroniącego laptopa mniej niż etui za 30-40 zł z 1,5cm gąbki.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych