Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone - odbicia (echo) podczas rozmowy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 harti

harti
  • 347 postów

Napisano 31 lipca 2008 - 11:54

coraz czesciej znajomi mowia mi ze podczas rozmowy slysza swoj glos odbity, z echem. ja ze swojej strony (iPhone) nic takiego nie slysze.. spotkaliscie sie z czyms takim? mam iPhone z softem 2.0 ale z poprzednim softem bylo podobnie.

#2 Pablowej

Pablowej
  • 531 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 02 sierpnia 2008 - 14:10

Tak, ja też mam coś podobnego. Ja słyszę wszystkich bardzo dobrze, ale znajomi mówią, że w echu słyszą to co ja powiedziałem.

#3 mantee78

mantee78
  • 176 postów
  • SkądUK

Napisano 02 sierpnia 2008 - 14:16

To ciekawe, bo moja dziewczyna wczoraj mi mowiła, że słyszała echo, ale swojego głosu, na dwóch telefonach (stacjonarnym, a później komórkowym) - iP 3G. Jest więcej podobnych przypadków?

#4 tomasonline

tomasonline
  • 223 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 sierpnia 2008 - 14:47

Owszem, tyle że ja czasami słyszę echo po stronie rozmówcy jednak jedynie przy dłuższej rozmowie.

#5 Babidi

Babidi
  • 330 postów
  • SkądJeżyce Terrorists

Napisano 18 września 2008 - 00:50

Mam to samo, 2.1 wczesniej tez bylo myslalem ze tylko jak jestem w dziwnych pomiesczeniach tyu łazienka, wiecie kafelki itd. robi się echo. Teraz każdy mówi, co to za echo ? albo nagrywasz mnie ? po co ? słysze swój głos ... :) Steve znów zrypał....

#6 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 18 września 2008 - 08:52

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Jeśli w ciągu następnych 48 godzin nie otrzymam od Ciebie żadnej wiadomości, temat zostanie usunięty.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych