Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

no to pokazallismy na co nas stac...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#26 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 14 czerwca 2006 - 22:48

Polak madry po szkodzie. gdyby dzis to byl Ekwador......... Hiszpania nie mialaby najwyzszego zwyciestwa :) ale spoko spoko. jutro Costarica sie wezmie do roboty jak dzis Polska i rozwali Equador!

#27 Conrad

Conrad
  • 376 postów

Napisano 14 czerwca 2006 - 22:56

A co nasi pokazali???? Ile razy zagrozili bramce Niemców? Mieliśmy szczęście, że tak mało przegraliśmy. Chęć szczera, to prawda, była u naszych, ale to zdaje się za mało by wygrać z kimkolwiek. Odnoszę wrażenie, że nasza drużyna i Janas realizowali tajny plan: jak w miarę bezboleśnie wykpić się z tych mistrzostw. Gdybyśmy zremisowali z Niemcami, a następny mecz może nawet wygrali wszyscy by przełknęli gorzką pigułkę i w naszej pilce nożnej przez kolejne lata nic by się nie zmieniło. Pan L. dalej miałby dobre samopoczucie i jakoś by się ten opłacalny (dla wtajemniczonych) biznes kręcił. Teraz mam nadzieję, że dziennikarze i kibice nie popuszczą i może wreszcie coś się w naszej piłce zmieni. Ale... moje siwe włosy mi podpowiadają: nic się nie zmieni, co najwyżej paru większych głupków odejdzie i znowu wszystko w naszej piłce wróci do podwórkowej normy. Niestety, tak będzie...

#28 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 15 czerwca 2006 - 17:56

akcja pod tytułem ,,szukamy winnych" czyli czeka nas kolejna debata nad stanem polskiej piłki..

#29 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 15 czerwca 2006 - 17:59

akcja pod tytułem ,,szukamy winnych" czyli czeka nas kolejna debata nad stanem polskiej piłki..

...ktora i tak nic nie zmieni.

#30 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 czerwca 2006 - 18:42

Mentalności polskich piłkarzy, którzy wyszli na Ekwador jak na piknik , żadna debata nie zmieni.

#31 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 16 czerwca 2006 - 07:38

podobno nasi się postarali z Niemcami, poniewaź się obawiali, że druga runda odbędzie się na lotnisku Okęcie - nasi kontra kibice

#32 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 16 czerwca 2006 - 14:49

Byłem, zobaczyłem, przeźyłem, moi (jak ma się PO to można się cieszyć ;)) wygrali, atmosfera super. Polacy (kibice) na wysokim poziomie, no cóż Franek w PL to nie miał kto bramek strzelać :)

#33 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 16 czerwca 2006 - 15:58

Dobrze, że nie mieliśmy w grupie Argentyny :)

#34 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 16 czerwca 2006 - 19:14

dobrze że nie wyszliśmy z grupy, bo wtedy nasi dopiero by pokazali ile bramek potrafią sobie strzelić




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych