Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

vBulletin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 07 czerwca 2006 - 06:53

Dziś w nocy całe forum zostało przeniesione z phpBB by Przemo na vBulletin. Forum może sprawiać jeszcze kłopoty, dlatego gorąco proszę o informowanie o wszelkich nieprawidłowowściach z tym związanych. Mam nadzieję, że zmiany wszystkim przypadną do gustu (nowy silnik). Wygląd oczywiście póki co jest "defaultowy".

#2 lathander

lathander
  • 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 czerwca 2006 - 07:52

no calosc sprawuje sie niezle, tylko kiedy zmiana wygladu? bo tem mnie strasznie drazni, nic nie widac. pozdr wasz glos krytyki :P

#3 Administrator

Administrator
  • 3 532 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 czerwca 2006 - 07:57

Jak wszystko technicznie zostanie dograne to zajmiemy się dedytowanym themesem dla MyApple

#4 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 07 czerwca 2006 - 08:01

Czyta się fatalnie, menu jest strasznie naćkane... Ale może da się przyzwyczaić :(

#5 Administrator

Administrator
  • 3 532 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 czerwca 2006 - 08:03

Jest zdecydowanie inaczej :) Jednak zmiany były konieczne. Co do wyglądu to nie komentujecie bo to jest default i tak nie będzie. Proszę o podawanie rzeczy, które nie działają jak powinny, itp..

#6 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 czerwca 2006 - 08:03

czuję się jak dziecko we mgle - przyzwyczajenie drugą naturą człowieka - nie mogę się odnaleźć :(

#7 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 07 czerwca 2006 - 08:11

jest tu gdzies opcja "zobacz posty nieprzeczytane" ??

#8 Banano

Banano
  • 354 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 czerwca 2006 - 08:17

oj dziwnie, no ale to kwestia przyzwyczjenia. Albo mi się wydaje albo szybciej się forum przegląda, tzn. strony się szybciej wpisują.

#9 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 07 czerwca 2006 - 08:17

W miejsce AIM zaimportowało się gg, avatary pal sześć, podpisy nie rozpoznają linków też pal sześc, ta lista przyjaciół i "ignorantów" chyba jednak powinna chyba mieć jakąś weryfikację.... moim zdanie wcale nie działa... nie ma żadnych opcji... potem jak otwieram listę to co ja se znią moge? powinno być ich PW, AIM Mail....

Dołączona grafika
no i jak klikam AIM lub pocztę to chciałbym korzystać z możliwości systemu a nie przeglądarki....
Oprócz tego znikneły robaki- buźki znaczy eniktonimy (?)

#10 Banano

Banano
  • 354 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 czerwca 2006 - 08:23

aha i godzina jest przestawiona jest 9 a nie 7. Przez chwile poczułem się jak przeniesiony w czasie :D hehe mało inteligentny jestem ;) już zmieniłem w ustawieniach strefę czasową :)

#11 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 czerwca 2006 - 08:31

zaznaczyłem opcję zapamiętaj przy logowaniu - nie działa

#12 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 07 czerwca 2006 - 08:34

Co do AIM i GG to w Przemo po prostu AIM był zaadaptowany do GG i dlatego (trzeba sobie ręcznie pozmieniać i podać swój screenname a GG doinstalujemy. Godzine trzeba w profilu zmienić strefę z GMT na GMT+2 Nowo rejestrowani mają dobrą godzinę.

#13 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 07 czerwca 2006 - 09:28

jest tu gdzies opcja "zobacz posty nieprzeczytane" ??

Jest opcja "Nowe Posty" http://www.new.myapp...h.php?do=getnew

#14 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 07 czerwca 2006 - 09:33

Co do niepamiętania zalogowanego usera to problem zniknie jak tylko domena się odświeży i już nie będzie new.myapple.pl tylko samo myapple.pl

#15 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 czerwca 2006 - 09:36

Ostatnie posty na początku strony - można to ustawić czy kolejność wyświetlania jest domyślna?

#16 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 07 czerwca 2006 - 09:48

Ustawienia -> Edycja Opcji (zmieniasz sam czy chcesz starsze na poczatku czy na koncu)

#17 bobrownik

bobrownik
  • 141 postów
  • SkądNowy Dwór Maz.

Napisano 07 czerwca 2006 - 09:48

Dziwnie tu teraz... :D

#18 koolavy

koolavy
  • 628 postów
  • SkądKrosno, Poland

Napisano 07 czerwca 2006 - 10:01

Dziwnie tu teraz... :D

Trzeba się będzie przyzwyczaić :) jak to zwykle bywa po takich drastycznych zmianach...

nic tylko czekać na nowy wygląd :)

#19 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 07 czerwca 2006 - 10:15

Jest opcja "Nowe Posty" [url]http://www.new.myapple.pl/search.php?do=getnew[/url]


to widzialem. w jaki sposob ta opcja dziala- tak jak na starym forum "zobacz posty nieprzeczytane" czy "zobacz posty od ostatniej wizyty" . wolalbym ta pierwsza :)

da sie gdzies ustawic zeby automatycznie przeskakiwalo do miejsca gdzie sie zaczynaja nieprzeczytane posty w danynm watku?

#20 koolavy

koolavy
  • 628 postów
  • SkądKrosno, Poland

Napisano 07 czerwca 2006 - 10:19

da sie gdzies ustawic zeby automatycznie przeskakiwalo do miejsca gdzie sie zaczynaja nieprzeczytane posty w danynm watku?


niebieski kwadrat ze strzałką w dół przy tytule wątku...

p.s. jeszcze przed chwilą to widziałem.... ;)

#21 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 07 czerwca 2006 - 10:24

Albo ten trójkącik(kwadracik? ;) ) Albo już w danym wątku "Pokaż pierwszy nieprzeczytany"

#22 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 07 czerwca 2006 - 10:25

ja widze tylko kwadracik ze strzalka przy nazwie uzytkowika. ale to chyba przejscie do ostatniego postu w ogole. hmmm a o co chodzi ze ja, code, koolavy i bobrownik wyswietlaja sie jako member albo senior member a reszta jako moderator ? cholera slepy jestem? czy nie widze opcji "pokaz 1 nieprzeczytany" ???? dobra juz widze :PP

#23 koolavy

koolavy
  • 628 postów
  • SkądKrosno, Poland

Napisano 07 czerwca 2006 - 10:27

co do kwadracika to jeszcze chwilę temu go widziałem na liście wątków.... przy tytule :) ehh o co chodzi? ja się zgubiłem.... :) oki już kumam... ;) ehh człowiek sie starzeje

#24 jrumia

jrumia
  • 28 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 czerwca 2006 - 10:32

Zostałem Moderatorem? :) Przez zasiedzenie czy jak? :D [Edit] hmm... a tu nie mam podpisu "Moderator", teraz to ja też się zgubiłem :D

#25 koolavy

koolavy
  • 628 postów
  • SkądKrosno, Poland

Napisano 07 czerwca 2006 - 10:33

imho raczej przez import ze starego forum.... ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych