Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

dylemat: flash czy micro HD?


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Ruczaj

Ruczaj
  • 3528 posts
  • SkądPoznan

Posted 06 June 2006 - 11:15

Stary dylemat, czy kupic player z dyskiem czy na pamieci flash. Wiem , ze flash jest lepszy bo nie ma czesci mechanicznych. Ale odtwarzaczy z HD jest coraz wiecej, i stad moje pytanie: mial ktos z was naprawde problem z takim dyskiem? pozdr

#2 tomasz

tomasz

  • 10981 posts
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Posted 06 June 2006 - 11:30

Flash - szybszy, mniej energożerny, mniej awaryjny HD - większa pojemność Musisz odpowiedzieć sobie na jedno za....ście ważne pytanie - Ile potrzebuję GB w odtwarzaczu? Wtedy będziesz wiedział co kupić. Dysk Ci się nie zepsuje jak nie będziesz nim rzucał. W końcu w komputerach/laptopach mamy DYSKI ;)

#3 51m0n

51m0n
  • 6980 posts

Posted 06 June 2006 - 12:25

Ja problem nie miałem i z czystym sumieniem mogę polecić. Jak napisał code - zastanów się do czego go będziesz używał i ile chcesz na to wydać.

#4 pank

pank
  • 1548 posts
  • Skądwawa

Posted 06 June 2006 - 13:58

A mój ipod 60 GB po 3 miesiącach zaliczył wizytę w serwisie. Padł właśnie dysk, chociaż nim nie rzucałem a nawet wręcz przeciwnie. Ale wrócił z wymienionym dyskiem i płytą główną i "odpukać" narazie jest spoko. A komputery/laptopy mają trochę inne dyski nieprawdaż? Micro drive'y są chyba z racji tak zaawansowanej miniaturyzacji znacznie delikatniejsze.

#5 Ruczaj

Ruczaj
  • 3528 posts
  • SkądPoznan

Posted 06 June 2006 - 15:21

Ja problem nie miałem i z czystym sumieniem mogę polecić.


Ale co? Co mozesz polecic? :)

#6 51m0n

51m0n
  • 6980 posts

Posted 06 June 2006 - 16:09

HD, przypatrz się, na samym dole w moim podpisie jest napisane: iPod Video. Mam go praktycznie od kiedy wyszedł i nic mi się z HD nie działo.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users