Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ipod 4gb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 sovka

sovka
  • 2 postów

Napisano 31 maja 2006 - 23:46

Jestem posiadaczem ipoda mini 4gb. Na wyświetlaczu pojawiła mi się ostatnio ikona - folder ze strona supporta. Po przeczytaniu i wykonaniu krok po kroku instrukcji zmiany software mój ipod nie został wykryty przez ipod updater. Czy ipod nadaje się do kosz czy może jest dla niego jakis ratunek?

#2 ivi

ivi
  • 174 postów
  • SkądZakopane

Napisano 01 czerwca 2006 - 01:19

nie nadaje sie do kosza, spróbuj zresetować go przed podłączeniem do PC... Wciskasz "zatwierdź" + "menu" (albo "wstecz") przez ok 6 10 sekund, i wtedy spróbuj go podłączyć, może to cos da... A masz ściągniętego najnowszego update'a??

#3 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 01 czerwca 2006 - 07:45

sprobuj podlaczyc go do ladowarki sieciowej i poprobuj odinstalowac to co masz na kompie zwiazanego z ipodem i jeszcze raz zainstalowac.

#4 sovka

sovka
  • 2 postów

Napisano 01 czerwca 2006 - 08:40

Mam najnowsze update. Zrobiłem tak jak mi opisaliście... i nic (zmieniła sie tylko raz ikonka z folderu na nieszczesliwego) jakies inne pomysły ? Może jest ktoś z Wrocławia kto mógłby mi pomóc w naprawie ? Przy próbie wejscia do menu serwisowego zawiesza mi sie na jabłuszku...

#5 Marcelle

Marcelle
  • 2 postów

Napisano 11 czerwca 2006 - 00:36

Mam najnowsze update. Zrobiłem tak jak mi opisaliście... i nic (zmieniła sie tylko raz ikonka z folderu na nieszczesliwego) jakies inne pomysły ? Może jest ktoś z Wrocławia kto mógłby mi pomóc w naprawie ?

Przy próbie wejscia do menu serwisowego zawiesza mi sie na jabłuszku...

:( moj iPod po zresetowaniu pokazal smutna minke i adres support.Oddaj go do serwisu.Najprawdopodobniej ,tak jak u mnie wysiadl dysk.Cena naprawy ok150$:(

#6 Marcelle

Marcelle
  • 2 postów

Napisano 11 czerwca 2006 - 00:39

adres serwisu SAD Spzoo ul.Mangalia 4 02-758 Wa-wa




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych