Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wymiana stłuczonej przedniej szybki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cybuch

Cybuch
  • 8 postów

Napisano 12 lipca 2008 - 08:39

Witam! Niestety przed paroma dniami nad jeziorem iPhone wyślizgną mi się z kieszeni i spadł prosto na kant nierównych płyt chodnikowych. No i niestety popękała mi cała przednia szybka(wszystko działa, ekran itd.). Chciałbym ją wymienić, znalazłem na allegro szybkę za 199zł. Nie wiecie gdzie można znaleźć taniej? I jak ktoś by mógł podać instrukcję krok po kroku jak ją wymienić. Pozdrawiam

#2 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 12 lipca 2008 - 08:52

Niestety podobno telefon wygląda już brzydko po otwarciu. Są nierówności w zamknięciu obudowy. Sam mam podobny problem i nie wiem już co mam zrobić...

#3 andy76

andy76
  • 406 postów
  • SkądDołuje Mierzyn, Zachodniopomorskie, Poland, Poland

Napisano 12 lipca 2008 - 11:36

Wymieniając szybkę masz 50/50, że ekran dotykowy zadziała. Powinno się wymienić cały moduł z wyświetlaczem. Widziałem oferty po 600-700 złotych z usługą. Sam moduł można dostać taniej, po 450-500 zł na ebay'u lub w sklepach internetowych.

#4 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 12 lipca 2008 - 14:06

Wymieniając szybkę masz 50/50, że ekran dotykowy zadziała. Powinno się wymienić cały moduł z wyświetlaczem. Widziałem oferty po 600-700 złotych z usługą. Sam moduł można dostać taniej, po 450-500 zł na ebay'u lub w sklepach internetowych.


Ale obudowa już nie wygląda, jak za dawnych lat...

#5 Kazzzek

Kazzzek
  • 38 postów
  • SkądEindhoven / Poznań

Napisano 12 lipca 2008 - 14:07

są też taniej na allegro. Wpisz w wyszukiwarkę na allegro "szybka iphone" :P

#6 djwacus

djwacus
  • 27 postów

Napisano 12 lipca 2008 - 15:41

Mamy wspólny problem;/ Jest oferta za 125złtylko jest problem boi taką szybke dostane do ręki i co z nią zrobić? Widziałem na necie sposób rozbierania iPhone tylko potrzebne są specjalne plastikowe narzędzia;/ I tu jest pies pogrzebany:(

#7 BzArEx

BzArEx
  • 425 postów

Napisano 12 lipca 2008 - 15:46

Mamy wspólny problem;/

Jest oferta za 125złtylko jest problem boi taką szybke dostane do ręki i co z nią zrobić? Widziałem na necie sposób rozbierania iPhone tylko potrzebne są specjalne plastikowe narzędzia;/ I tu jest pies pogrzebany:(


Nie są wcale tak bardzo potrzebne te "specjalne plastikowe narzędzia" można użyć np widelec plastikowy, albo samemu sobie zrobić ze starej karty bankomatowej czy czegoś w ten deseń ;)

#8 pocztakg1974

pocztakg1974
  • 115 postów
  • Skądaleosochozi

Napisano 12 lipca 2008 - 15:48

Mamy wspólny problem;/

Jest oferta za 125złtylko jest problem boi taką szybke dostane do ręki i co z nią zrobić? Widziałem na necie sposób rozbierania iPhone tylko potrzebne są specjalne plastikowe narzędzia;/ I tu jest pies pogrzebany:(


jesli nieboisz sie wyzwan to nazedzia tez sa na alledrogo http://www.allegro.p...s_psp_inne.html , przy okazji mozesz pobawic sie w McGywera z nds-em , psp , ipod-em
zycze powodzenia
pzdrw

#9 insomni4a

insomni4a
  • 59 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 września 2008 - 10:11

iFixit: iPod, iBook, & PowerBook Parts and Accessories polecam

#10 andy76

andy76
  • 406 postów
  • SkądDołuje Mierzyn, Zachodniopomorskie, Poland, Poland

Napisano 21 września 2008 - 10:55

Tylko akurat nie mają wyświetlacza w sprzedaży.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych