Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

DialSpeed zawiesił iP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 macwilk

macwilk
  • 11 postów

Napisano 24 czerwca 2008 - 08:52

Witam! Zainstalowałem program z instalera SpeedDial (z tego wszystkiego nie pamiętam dokładnej nazwy) któy umieszcza wybrane kontakty na pulpicie. Wszystko Działało bez zarzutów, lecz po dodaniu nowego kontaktu iPhone zaczął się zawieszać. Po uruchomieniu zaczyna kręcić się kółko i po chwili wywala go do okna startowego. Na moment przestaje, wtedy moge odblokowac ekran, pojawia sie pulpit i znowu kolko i powrot :( Czy macie jakiś pomysł jak to naprawić bez robienia Restore i całej procedury aktywacji itp. Pzdr

#2 stinger

stinger
  • 329 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 czerwca 2008 - 08:55

Cz Robiłeś RESET ( Home+Sleep jednocześnie do momentu wygaśnięcia ekranu)??? Musisz jakoś odinstalować ten Speed Dial i jeżeli potrzebujesz czegoś takiego polecam Cotacticon z Polskich dodatków - przynajmniej bezpieczny !!!:shock: :idea:

#3 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 24 czerwca 2008 - 08:59

Witam! Zainstalowałem program z instalera SpeedDial (z tego wszystkiego nie pamiętam dokładnej nazwy) któy umieszcza wybrane kontakty na pulpicie. Wszystko Działało bez zarzutów, lecz po dodaniu nowego kontaktu iPhone zaczął się zawieszać. Po uruchomieniu zaczyna kręcić się kółko i po chwili wywala go do okna startowego. Na moment przestaje, wtedy moge odblokowac ekran, pojawia sie pulpit i znowu kolko i powrot :( Czy macie jakiś pomysł jak to naprawić bez robienia Restore i całej procedury aktywacji itp. Pzdr


pousuwaj kilka ikon ręcznie, masz za dużo na SB

#4 macwilk

macwilk
  • 11 postów

Napisano 24 czerwca 2008 - 09:14

Cz Robiłeś RESET ( Home+Sleep jednocześnie do momentu wygaśnięcia ekranu)???
Musisz jakoś odinstalować ten Speed Dial i jeżeli potrzebujesz czegoś takiego polecam Cotacticon z Polskich dodatków - przynajmniej bezpieczny !!!:shock: :idea:


Zrobilem reset nic nie pomoglo a odinstalować nie mogę bo iP daje mi tylko kilka ssekund, więc nawet nie zdąże uruchomić instalera. Uruchomiłem iFuntastic ale on widzi tylko folder Home i nie ma dostępu do aplikacji (przynajmniej ja się nie dogrzebałem) Jak wykorzenic ten sofcik?

---- Dodano 24-06-2008 o godzinie 11:20 ----

pousuwaj kilka ikon ręcznie, masz za dużo na SB


Salvatore stupido...co to jest eSBe :?:

#5 malynowsky

malynowsky
  • 706 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 czerwca 2008 - 09:26

SB - SpringBoard tzw. 'Pulpit' ja polecam program SpringDial

#6 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 24 czerwca 2008 - 09:43

Zrobilem reset nic nie pomoglo a odinstalować nie mogę bo iP daje mi tylko kilka ssekund, więc nawet nie zdąże uruchomić instalera. Uruchomiłem iFuntastic ale on widzi tylko folder Home i nie ma dostępu do aplikacji (przynajmniej ja się nie dogrzebałem) Jak wykorzenic ten sofcik?

---- Dodano 24-06-2008 o godzinie 11:20 ----


Salvatore stupido...co to jest eSBe :?:


wykasuj przez ssh :)

#7 macwilk

macwilk
  • 11 postów

Napisano 24 czerwca 2008 - 10:11

Buożesztymój...nie zainstalowałem ssh na iphonie...będzie to działać?

#8 malynowsky

malynowsky
  • 706 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 czerwca 2008 - 10:18

nie miales zainstalowanego OpenSSH ? to podstawa;p

#9 macwilk

macwilk
  • 11 postów

Napisano 24 czerwca 2008 - 11:02

nie miales zainstalowanego OpenSSH ? to podstawa;p


Codziennie się człowiek czegoś uczy....Czyli co?..jednak restore....poleje sie pot&krew

#10 radi_25

radi_25
  • 1 postów
  • SkądToruń

Napisano 09 października 2008 - 10:13

czy jest jakiś programik typu springdial pod ver 2.1 z winterboard ??




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych