Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Błagam o Pomoc z iPodem 3G 15 gb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 brokeback

brokeback
  • 4 postów

Napisano 15 maja 2006 - 20:43

Mam wielki, jak nie ogromny problem. Chodzi o to, niedawo kupiłem na allegro iPod'a odpakowałem go wyciągnełem to piękne pudełeczko lecz to na przyciskanie me nieodpowiadało, dowiedziałem się od sprzedającego, że ten zapomniał go naładować, więc na allegro zakupiłem ładowarke po włączeniu pojawiło się na moim srebnym ekranie jabłuszko które po ok. 2 min, gasło, i się odrazu zapalało i tak w kółko (bez podświetlenia), zostawiłem zgodnie z radą instrukcji iPoda w spokoju na jakieś 4 godziny. Po tym czasie gdy go odłączyłem było dalej tak jagby był podłączony do ładowania, potem jakąś dziwną sekwencją klawiszy się włączył, poustawiałem zegarek i date, pograłem w gierki i pomyślałem, że czas na wgranie muzyki. Podłączyłem kabel do komutera i wkładam go do ipoda i pisze mi po angileku bym go nieodłączał teraz więc nierobie tego widze że komuter rozpoznał jakieś urządzenie lecz tu wyskakuje mi komunikat że niemoże zainstalować sterowników. Na ekraniku iPod'a pojawia znów się jakuszko i wtedy znów mam problemy z jego uruchomieniem . Błagam o pomoc :cry: µ Γ Λ µ µ η µ

#2 magmac

magmac

  • 1 170 postów
  • SkądWroclaw, Poland, Poland

Napisano 15 maja 2006 - 20:56

a iTunes zainstalowales ?

#3 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 15 maja 2006 - 21:08

Zainstalowałeś sterowniki dołączone do iPoda - w sensie jak pisze magmac - iTunes?

#4 magmac

magmac

  • 1 170 postów
  • SkądWroclaw, Poland, Poland

Napisano 15 maja 2006 - 21:29

bo oczywiscie to, ze masz peceta z windowsem to juz musimy sie tylko domyslic...

#5 brokeback

brokeback
  • 4 postów

Napisano 16 maja 2006 - 13:52

Tak zainstalowałem iTunes i mam windowsa XP sevice pack 2 profesional. I iTunes go nierozpoznaje niestety, a nawet zainstalowałem na kompie iPod updater a ten też go niewidzi.

#6 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 16 maja 2006 - 14:15

a nawet zainstalowałem na kompie iPod updater a ten też go niewidzi.


a nawet? przeciez to koniecznosc chyba. mi pod windowsa ipod nie dzialal bo najpierw go podlaczylem a potem instalowalem sterowniki. wiec wywal wszystko, zainstaluj na nowo, zresetuj ipoda, podlacz i wgraj najnowszy update.

#7 brokeback

brokeback
  • 4 postów

Napisano 16 maja 2006 - 14:59

No tak już róbiłem kilka razy, nawet raz przeinstlowałem system ale to nic nie dało, i cały czas mi go niewidzi , a w systemie pokazuje się tyko, że wykryło urządzenie potem, że niby je instaluje a potem że niemoże zainstalować i pisze, że może urządzenie może być zepsute. Już zaczynam szaleć zresztą nawet niewiem jak go zresetować tak by się potem włączył bo czasami jak go prubowałem zresetować to pokazywało się jabko i nic i tak musiałem jakąś nieznaną mi sekwencje naciśnięć na iPoda i się włanczał. A jak się pokazuje to jabłuszko to się iPod grzeje i po pewnym czasie jak iPod'a włącze to to widze że spadło dużo baterii

[ Dodano: 2006-05-18, 18:00 ]
A tak przy okazji jak się resetuje iPoda ?

#8 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 20 maja 2006 - 18:48

Pisze w instrukcji! Nie wiem jak z 3G ale żeby sformatować iPoda Video trzeba wejść do jego menu serwisowego, czy jak to tam się fachowo nazywa. Teraz mi się przypomniało, bo była rozmowa o menu serwisowym w innym topicu. W wideo wchodzi się przytrzymując zatwierdź (środek) i menu, a kiedy pokaże się jabuszko przytrzymując menu i wstecz i tam jest opcja reset.

#9 brokeback

brokeback
  • 4 postów

Napisano 26 maja 2006 - 10:25

Ipoda zaniosłem do napawy, bo chyba sam z nim nic niezrobie . Ale dzięki za pomoc




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych