Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Janas - Think Different


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#1 ksomyrk

ksomyrk
  • 57 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 maja 2006 - 20:03

Myślę, że znajdzie się tu paru fanów piłki nożnej. Co sądzicie o składzie reprezentacji Polski na MŚ w Niemczech.

Osobiście uważam, że przy podjęciu decyzji Trener Janas myślał zdecydowanie Different.
Kadra reprezentacji Polski:

Bramkarze:
- Artur Boruc
- Łukasz Fabiański
- Tomasz Kuszczak
Obrońcy:
- Marcin Baszczyński
- Jacek Bąk
- Dariusz Dudka
- Seweryn Gancarczyk
- Mariusz Jop
- Mariusz Lewandowski
- Michał Żewłakow
Pomocnicy:
- Piotr Giza
- Damian Gorawski
- Kamil Kosowski
- Jacek Krzynówek
- Sebastian Mila
- Arkadiusz Radomski
- Euzebiusz Smolarek
- Radosław Sobolewski
- Mirosław Szymkowiak
Napastnicy:
- Paweł Brożek
- Ireneusz Jeleń
- Grzegorz Rasiak
- Maciej Żurawski
Gratulacje za kilka decyzji. :mrgreen:

#2 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 15 maja 2006 - 20:18

Ja liczyłem że wygramy chociaż jeden mecz na tych mistrzostwach, ale nie.. bo po co?

#3 RobertZ

RobertZ
  • 745 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 maja 2006 - 20:47

ale nie.. bo po co?

świetny komentarz :mrgreen:

#4 pynieq

pynieq
  • 418 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 maja 2006 - 20:49

w sumie jak szok mija i sie nad tym glebiej zastanowic to niektore z tych decyzji sa sluszne ... dudek - nie gra i to jest oczywiste , choc przez wielu uwazany za nr 1 reprezentacji -dlatego ta wiadomosc byla tak niesamowita ... klos-sredniak bez perspektyw. franek- nie strzela bramek..co tu duzo mowic - nie przelamal sie od tak dlugiego czasu ,slaba forma psychiczna i fizyczna ,lekka kontuzja ... janas mowil ze za zaslugi nie bierzemy ... natomiast atak troszke jest przerazajacy ...bo tak naprawde jak zurawiowi cos sie stanie to cienko to widze ... dobra jest opcja ze zamiana smolarka z jeleniem bo obaj moga grac w ataku i na pomocy ... natomiast boli brak sagana albo chociarz sosina moim zdaniem

#5 tomeczek43

tomeczek43
  • 746 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 maja 2006 - 20:54

ja bym chyba liczył ilość przepuszczonych przez nas bramek hyhyhy bo tego może dużo się nazbierać

#6 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 15 maja 2006 - 21:13

Dzięki za komplement RobertZ :D Osobiście uważam, że Dudka wziąść na mundial W OGÓLE powinien.

#7 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 15 maja 2006 - 21:55

OK, poznajcie mój gest.. Jak Polacy wygrają Mundial, kupuję całej kadrze Ipoda Video 30 GB, coby to sobie swoje bramki oglądali i mogli posłuchać hymnu i Torzewskiego.. Nieważne w jakim składzie. "Do bojuu Polskooooo.." PS: A Janas postąpił rewelacyjnie. Choć z tym Dudkiem przesadził. Ale może Boruc przestanie być taki nadęty i czując ciężar odpowiedzialności, weźmie się ostro do pracy.

#8 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 16 maja 2006 - 00:01

OK, poznajcie mój gest.. Jak Polacy wygrają Mundial, kupuję całej kadrze Ipoda Video 30 GB,


Ty asekurancie, tej!!! :)))) Moze zaloz sie o cos bardziej prawdopodobnego, cwaniaku :)
Podwojny asekurancie, bo napisales "iPoda" a nie "iPody" :))

#9 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 16 maja 2006 - 00:41

j na ten temat piszę felieton, jutro będzie gotowy to zapodam linka.

[ Dodano: 2006-05-16, 01:42 ]
tfuuuu, to znaczy dzisiaj rano

[ Dodano: 2006-05-16, 03:16 ]
Zapraszam do czytania:
http://elrobsono.blo...li-pami_16.html

#10 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 maja 2006 - 03:30

Jak dla mnie każda decyzja jest dobra jeśli prowadzi do dobrego rozwiązania :)

#11 ksomyrk

ksomyrk
  • 57 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 maja 2006 - 07:26

dokładnie wybór bramkarzy ok (przeciaż Dudek wogule niegra nawet w rezerwach L ) wybór obrońców super Kłos i Rząsa może maja doświadczenie ale za dużo błędów (kopią się w czoło) wybór pomocników super, że jest Gorawski o którym zapomnieli ale po co Mila?? tego tylko nie qmam wybór napastników może być choć żal, że zabrakło miejsca dla saganowskiego, który miał świetny sezon

#12 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 16 maja 2006 - 07:44

Wedlug mnie powinno sie ustawowo zabronic w Polsce grac w pilke nozna oraz jej kibicowac a murawy stadionow zasiac burakami pastewnymi.

#13 Banano

Banano
  • 354 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 maja 2006 - 09:23

dokładnie
wybór bramkarzy ok (przeciaż Dudek wogule niegra nawet w rezerwach L )
wybór obrońców super Kłos i Rząsa może maja doświadczenie ale za dużo błędów (kopią się w czoło)
wybór pomocników super, że jest Gorawski o którym zapomnieli ale po co Mila?? tego tylko nie qmam
wybór napastników może być choć żal, że zabrakło miejsca dla saganowskiego, który miał świetny sezon


Dokładnie to samo bym napisał. Janas przynajminiej się nie bał jak Engel powiedzieć nie niektórym zawodnikom. Nie ma już "grupy trzymającej władze" w reprezentacji jak to miało miejsce 4 lata temu ( sprawa z Iwanem, Świerczewskim i Hajto). Engel to tylko pięknie umiał mówić a Janas przynajmniej nie obiecuję nam gruszek na wierzbie :wink:

A jak już kiedyś ktoś powiedział: selekcjonerów jest tylu ilu Polaków czyli z jakieś 40 mln. :mrgreen: . Trener jest bliżej zawodników i wie co potrafią ( może mało ale nie o to chodzi) a nie da się zadowolić wszystkich.

Proponuję po prostu kibicować , a nie z góry biadolić że i tak wszystko przegrają a jak komuś się nie podoba to nie oglądać no i nie komentować.

#14 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 16 maja 2006 - 10:16

ale po co Mila??


"Bo to obiecujący, utalentowany chłopak" - tak wczoraj komentował jego wybór Janas.
BTW, czytaliście dziesiejsze komentarze Dudka? Trochę włos się jeży na głowie, pomimo tego że nie grał, jeszcze niedawno był uważany za czołówkę światową..

Moze zaloz sie o cos bardziej prawdopodobnego, cwaniaku


Ok, niech będzie pólfinał chociaż.. :)

#15 borzar

borzar
  • 534 postów

Napisano 16 maja 2006 - 11:33

OK, poznajcie mój gest.. Jak Polacy wygrają Mundial, kupuję całej kadrze Ipoda Video 30 GB, coby to sobie swoje bramki oglądali i mogli posłuchać hymnu i Torzewskiego.. Nieważne w jakim składzie. "Do bojuu Polskooooo.."


No to postaram się Ciebie przebić. Jak wygrają to dla każdego iPod Video 60tka, a dla trenera Apple Cinema Display HD 30".
:lol:

#16 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 maja 2006 - 15:19

A po co Janasowi sam ACD? Musisz mu do tego PM kupic ;]

#17 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 16 maja 2006 - 22:10

jak to mowili w TV "moze wiele zyskac jak i wiele stracic" i takie jest moje zdanie, abo wygra i bedzie gwiazda lub przegra i pojdzie na zasilek...

#18 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 16 maja 2006 - 22:14

W sumie, jak tak człowiek trochę ochłonął, to zrozumiał niektóre z tych decyzji.. ale dalej wielu nie rozumie. Osobiście, Janas zawsze był dla mnie different - w negatywnym tego słowa znaczeniu!

#19 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 18 maja 2006 - 16:07

A w reklamach TP S.A. Dudek i Frankowski na Mundialu :-D

#20 ksomyrk

ksomyrk
  • 57 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 maja 2006 - 17:01

nom z kampaniami reklamowymi wogule nietrafili ostatnio ogladam tv i leci jakaś reklama a w niej pokolei: Dudek, Kłos, Frankowski, Kowalewski i na koniec na szczęście Boruc 1 na 5 trafili ciekawa firma :mrgreen:

#21 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 20 maja 2006 - 20:39

Tak jak kiedyś się trafiało 1 na 5 podczas łączenia z 020 21 22 :) Firma podtrzymuje tradycje :D

#22 gooroo30

gooroo30
  • 304 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 20 maja 2006 - 21:12

Gdzie on był ten nasz Dudek ... ? Ale nie ominie go żadna wiadomość ! Dzwoniła jakaś Krysia z gazowni . .. i koniec :-)

#23 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 20 maja 2006 - 21:14

dla niektorych nawet Gozdzikowa nie pomoze :P

#24 gooroo30

gooroo30
  • 304 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 20 maja 2006 - 22:40

dla niektorych nawet Gozdzikowa nie pomoze :P


Ona już nikomu nie pomoże ...
Podobno dostała z półobrotu :-)

#25 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 20 maja 2006 - 22:43

dla niektorych nawet Gozdzikowa nie pomoze :P


Ona już nikomu nie pomoże ...
Podobno dostała z półobrotu :-)



ale chyba niedawno bo slyszalem jak do Kłosa dzwoniła :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych