Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Total commander T-Pot , nie widać wszystkich plików


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 hooo

hooo
  • 183 postów

Napisano 29 maja 2008 - 22:20

Niewiem czego ale w tym programie nie widać prawie wszystkich plików na ipodzie, czy coś trzeba dodatkowego zainstalować na ipodzie? Głównie zależy mi na tym, żeby wsadzić pliki pdf do folderu i móc je odczytać np. w pdf viewer.

#2 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 maja 2008 - 23:42

szukaj ^^

#3 boniek85

boniek85
  • 32 postów

Napisano 29 maja 2008 - 23:54

Witam, na początku też zainstalowałem sobie ten programik o którym wspominasz, niestety wg mnie jak i dla mnie jest on nie przydatny ponieważ nie pokazuje wszystkich plików a te co pokazuje to do niczego się nie przydają. Najlepszym rozwiązaniem jest abyś ściągnął sobie program CuteFtp 8 Professional wraz z Patchem i za pomocą tego programu łączysz się przez wifi z ipodem i wydzisz wszystkie pliki

#4 Quuba777

Quuba777
  • 979 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 30 maja 2008 - 09:01

Ja kożystam od zawsze z wtyczki T-PoT, i przechodząc przez 1.1.1, 1.1.2, 1.1.3 jak i 1.1.4 działa bez problemu i pliki wszystkie pokazuje... Również na XP jak i na Viście bez różnicy. Może kwestią jest metoda którą robiłeś JB? Podobno ZiPhone coś miesza w plikach. Pozdrawiam

#5 hooo

hooo
  • 183 postów

Napisano 30 maja 2008 - 16:24

No tak Total commander to badziew, użyłem winscp (świetny program) i wszystko elegancko działa.

#6 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 maja 2008 - 16:40

No tak Total commander to badziew,

Sam jesteś badziew. :roll: To program, którym zrobiłeś JB ma problemy z AFC2. :roll:

#7 tym0n

tym0n
  • 49 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 czerwca 2008 - 01:14

tak przyznaję tez mam z tym prblem t-pot nie pokazuję wszystkich plików np konkretnie themów summerboarda :(
problem poruszałem tutaj http://www.myapple.p...-cyberduck.html ale tez bez rezultatu a na total commanderze testowałem na pc a chciałbym móc przeglądać zawartośc ipoda na maćku szczególnie

#8 hooo

hooo
  • 183 postów

Napisano 05 czerwca 2008 - 00:06

Temat do zamknięcia, nie używajcie tego badziewia total commandera nie raz się na nim zawiodłem , winscp to świetny program, używam go teraz także do łączenia się z serwerami ftp.

Sam jesteś badziew. To program, którym zrobiłeś JB ma problemy z AFC2.


Niewiem o czym piszesz, zresztą sam sobie potwierdziłeś , że total commander to badziew, jeżeli by nawet było tak jak piszesz, to program mieć szeroką skalę kompatybilności, a tc tego nie ma.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych