Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Ryski na iPodzie Video - usuwanie


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 51m0n

51m0n
  • 6980 posts

Posted 08 May 2006 - 09:27

Próbował ktoś z was usunąć te wszyskie drobne ryski z iPoda Video? W sumie to można by kupić iCleaner'a i po sprawie, ale gdzieś w necie znalazłem kiedyś (tylko nie mogę tego teraz odszukać, jak jest potrzebne :evil: ) jak jeden gość wyczyścił iPoda jakimś środkiem typu cilit czy coś w tym stylu! Opis był razem z obrazkami, ale w Polsce nie spotkałem się z tym środkiem którego on używał. Qrcze, szkoda, że nie mogę tego teraz nigdzie znaleźć :?

#2 ŁUKASZ1

ŁUKASZ1
  • 497 posts
  • SkądWARSZAWA

Posted 08 May 2006 - 09:53

Uzyj pasty displex, czyni cuda. Polecam, spawdzona marka. Jak fajnie sie ibooka ja odnawia ;-)

http://www.allegro.p...zka_gratis.html

#3 51m0n

51m0n
  • 6980 posts

Posted 08 May 2006 - 10:02

Dzięki bardzo :) W sumie to nawet nie droga jest. A łatwo się nią czyści? Nie powoduje żadnych uszkodzeń?!? Pytam żeby być pewnym na 100% :D

#4 njet

njet

  • 1342 posts
  • SkądKraków

Posted 08 May 2006 - 10:07

Na pewno działa jak każda inna pasta polerska - lekko ściera powierzchnię. Bezpieczne i wydajne, ale do czasu :) Nie można w nieskończoność ścierać, prawda? :) Ale sam kupuję, bo moje nano już nie wygląda "cool" ;P

#5 ŁUKASZ1

ŁUKASZ1
  • 497 posts
  • SkądWARSZAWA

Posted 08 May 2006 - 12:40

Ja czyscilem nim wszelkie LCD, obudowy: ipoda, ibooka, i inne czesci. Bardzo dobra pasta. Nie niszczy powierzchni. Po wyczyszczeniu warto wytrzec wilgotnym recznikiem po czym wypolerowac np flanelka. Nie nadaje sie do usuwania np odbitych klawiszy na panelach.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users