Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ryski na iPodzie Video - usuwanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 08 maja 2006 - 09:27

Próbował ktoś z was usunąć te wszyskie drobne ryski z iPoda Video? W sumie to można by kupić iCleaner'a i po sprawie, ale gdzieś w necie znalazłem kiedyś (tylko nie mogę tego teraz odszukać, jak jest potrzebne :evil: ) jak jeden gość wyczyścił iPoda jakimś środkiem typu cilit czy coś w tym stylu! Opis był razem z obrazkami, ale w Polsce nie spotkałem się z tym środkiem którego on używał. Qrcze, szkoda, że nie mogę tego teraz nigdzie znaleźć :?

#2 ŁUKASZ1

ŁUKASZ1
  • 497 postów
  • SkądWARSZAWA

Napisano 08 maja 2006 - 09:53

Uzyj pasty displex, czyni cuda. Polecam, spawdzona marka. Jak fajnie sie ibooka ja odnawia ;-)

http://www.allegro.p...zka_gratis.html

#3 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 08 maja 2006 - 10:02

Dzięki bardzo :) W sumie to nawet nie droga jest. A łatwo się nią czyści? Nie powoduje żadnych uszkodzeń?!? Pytam żeby być pewnym na 100% :D

#4 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 maja 2006 - 10:07

Na pewno działa jak każda inna pasta polerska - lekko ściera powierzchnię. Bezpieczne i wydajne, ale do czasu :) Nie można w nieskończoność ścierać, prawda? :) Ale sam kupuję, bo moje nano już nie wygląda "cool" ;P

#5 ŁUKASZ1

ŁUKASZ1
  • 497 postów
  • SkądWARSZAWA

Napisano 08 maja 2006 - 12:40

Ja czyscilem nim wszelkie LCD, obudowy: ipoda, ibooka, i inne czesci. Bardzo dobra pasta. Nie niszczy powierzchni. Po wyczyszczeniu warto wytrzec wilgotnym recznikiem po czym wypolerowac np flanelka. Nie nadaje sie do usuwania np odbitych klawiszy na panelach.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych