Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

nie odłączaj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ppm77

ppm77
  • 2 postów

Napisano 28 kwietnia 2006 - 00:03

mam taki problem, gdy podłącze ipoda do kompa to caly czas mam komunikat zebym nie odlączal, normalnie na poczatku jak go podlaczylem pierwszy raz to zaladowal go itunes i po jakim czasie nie bylo tego komunikatu, moglem przegladac muzyke ktorą wgralem i bezpiecznie odlaczyc ipoda, a teraz caly czas mam komunikat "nie odlączaj" dopiero musze wcisnac przyciksk eject zeby bezpiecznie odlaczyc ipoda. co mam zrobic zeby wrocic do poprzednich ustawien? z góry dzięki pozdro

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 28 kwietnia 2006 - 04:30

Jeśli włączyłeś funkcje "Enable disk use" to musisz ręcznie odmontowywać.

#3 ppm77

ppm77
  • 2 postów

Napisano 28 kwietnia 2006 - 21:21

dzięki :)

#4 RMaku

RMaku
  • 28 postów

Napisano 30 kwietnia 2006 - 22:17

a bedą jakieś problemy jeśli sie odłączy bez wcześniejeszego odmontywania(czyli wysuwania)

#5 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 30 kwietnia 2006 - 22:23

chyba nie. ja juz nie raz tak odlaczalem przez nieuwage. raz ipod mi sie zawiesil ale nic powaznego.

#6 RMaku

RMaku
  • 28 postów

Napisano 30 kwietnia 2006 - 22:39

mi też sie zdarzyło, ale ciekawe czy to nie wpłynie na sprawość iPoda

#7 karuul

karuul
  • 20 postów
  • SkądWro

Napisano 01 maja 2006 - 17:37

Mój znajomy robi tak cały czas i do tej pory nie skarzył się w ogóle na niego, tu chodzi o to, że jak coś wrzucasz lub zrzucasz to dane te będą z błedami, a po drugie iPod później na tych danych będzie się wieszał lub wariował ... Ale zepsuć się go tak nieda ... POZDRAWIAM

#8 Sledziu

Sledziu
  • 430 postów
  • SkądWr

Napisano 01 maja 2006 - 18:27

proponuje wam hojracy poczytac inne temay jak to dysk ipoda pada od takiego odlaczania....

#9 lusia

lusia
  • 5 postów

Napisano 02 maja 2006 - 21:12

mam nastepujacy problem: podłączam Ipoda do komputera i ciagle widnieje napis "Nie odłączaj" , przez to nie moge wgrac nowej muzyki do Ipoda i musze odłaczac recznie. Nigdy nie bylo takiej sytuacji. Nie wiem co sie dzieje;/ pomozcie

#10 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 02 maja 2006 - 21:42

to chyba normalne ze jest napis nie odlaczaj?? powinno sie wlaczyc itunes i przez itunes mozesz wgrywac muze. jak Ci sie itunes nie wlacza to sprobuj odinstalowac sterowniki z kompa i itunes. zainstaluj je na nowo. wgraj najnowszego softa do ipoda.

#11 lusia

lusia
  • 5 postów

Napisano 02 maja 2006 - 21:53

no tak, ale ten napis nie znika ;/ juz od 40 min. ;/ zawsze po chwili sie wszystko ładowało, itunes sam sie otweirał. A moge odłaczać recznie Ipoda? czy beda tego jakies skutki...

#12 Sledziu

Sledziu
  • 430 postów
  • SkądWr

Napisano 02 maja 2006 - 22:35

podlacz ipoda, jak sie itunes samo nie wlacza to wlacz recznie, itunes samoczynnie zaktualizuje ipoda, pozniej w iunes kliknieszz taka strzaleczke zeby wysunac ipoda, napis nie odlaczaj znika. albo jak nie chcesz rzez itunes ablo cos bedzie nie tak z itunes to w eksplortorze windows kikasz na ipoda prawym wybierasz wysun i juz....

[ Dodano: 2006-05-02, 23:36 ]
a napisz niedolacaj pojawia sie gdy jest wlaczone disk use... to tez mozna w itunes w preferencjach poda wlaczyc/wylaczyc

#13 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 02 maja 2006 - 22:46

no tak, ale ten napis nie znika ;/ juz od 40 min. ;/ zawsze po chwili sie wszystko ładowało, itunes sam sie otweirał. A moge odłaczać recznie Ipoda? czy beda tego jakies skutki...



moze ipod Ci sie zawiesil. zrestartuj go i podlacz ponownie. jak to nie zadziala to poszukaj na str apple w dziale support co zrobic albo na forum. bo bylo juz tyyyyyyyyyle tematow o zawieszonym ipodzie ze ho ho

#14 lusia

lusia
  • 5 postów

Napisano 03 maja 2006 - 08:46

nie zawiesił sie, juz czwarty raz pod rzad mam taka sytuacje, itunes nawet nie wykrywa ipoda przez to nie mam nawet tej ikonki w prawym rogu o odlaczeniu ipoda.

#15 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 03 maja 2006 - 10:14

to wez napisz jasniej o co chodzi bo ja nie czaje. czy ten napis nie znika przez 40min po odlaczeniu ipoda???- wtedy ipod sie zawiesil. czy ten napis nie znika przez 40min kiedy jest podlaczony do kabelka??- wtedy jak ma zniknac??? najlepiej to wywal od niego sterowniki, itunes, wgraj na nowo i zrob update softa ipoda.

#16 karuul

karuul
  • 20 postów
  • SkądWro

Napisano 03 maja 2006 - 13:17

Niejasny problem, niejasna odpowiedź, wejdź w mój komputer kliknij prawym na dysk iPa i daj odłącza i napis automatycznie znika ...

#17 lusia

lusia
  • 5 postów

Napisano 03 maja 2006 - 19:08

ok. napis nie znika kiedy jest podlaczony do kabelka, no zawsze znikało jak itunes wykrył ipoda i mogłam wgrywac muzyke, a teraz nie wykrywa i nic nie moge zrobic., tylko ładować.

#18 karuul

karuul
  • 20 postów
  • SkądWro

Napisano 03 maja 2006 - 22:37

Spróbuj przeinstalwać iTunes.
Albo sprawdź czy wykryje Ci go jak będziesz robiła Upgrade .[/fade]

#19 lusia

lusia
  • 5 postów

Napisano 10 maja 2006 - 19:21

jak odinstalować sterowniki z komp. i itunes, zainstalować je na nowo i wgrac najnowszego softa do ipoda???? kompletnie sie na tym nie znam!

#20 Sledziu

Sledziu
  • 430 postów
  • SkądWr

Napisano 11 maja 2006 - 16:18

dodaj usun porgamy -> itunes
a najnowszego softa to sciagasz z apple.com ipod updatera, podlaczasz ipa, uruchamiasz updatera, chyba wybierasz ipa, klikasz dalej na pewno jest intuicyjne

http://www.apple.com/ipod/download/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych