Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

PandaViewer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#1 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 29 kwietnia 2008 - 14:17

PandaViewer w wersji 1.0.0 RC2 dostępne po dodaniu źródła iphonecake.com/src/all

PandaViever odczytuje dokumenty w postaci World/Exel/PDF zarówno w pionie jak i w poziomie. Jego zaletą jest to, że nie trzeba instalować Apache czy też Lighttpd.

Dołączona grafika


W załączoniku spolszczenie do programu (należy rozpakować i katalog pl.lproj skopiować do zainstalowanego programu, czyli do /Applications/PandaViewer.app)

#2 aljabar

aljabar
  • 30 postów

Napisano 29 kwietnia 2008 - 15:16

Wczoraj właśnie sobie tłumaczenie zrobiłem.
Nie żebym się czepiał, ale mała literówka się wkradła:
"Startup" = "Urucham w:"; ;-)

Czy tylko u mnie wyświetla dziwne pionowe linie podczas oglądania w poziomie plików doc?

#3 Brzoza1530

Brzoza1530
  • 196 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 29 kwietnia 2008 - 15:48

Rzeczywiście fajna aplikacja. U mnie też są proste czarne linie jak się obróci iphona na bok, więc wyłączyłem opcje obracania a wszystkie pdf'y i tak mam w pionie bo używałem PDF Viewer :D

#4 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 29 kwietnia 2008 - 17:10

Nie żebym się czepiał, ale mała literówka się wkradła:
"Startup" = "Urucham w:"; ;-)


Dzięki za wykrycie będu. Już poprawiłem i umieściłem w pierwszym poście :)

#5 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 29 kwietnia 2008 - 17:46

A powiedzcie mi czy da się w tym programie wyedytować xls? Czy w ogóle istnieje taki program na iphona, ktory daje taką możliwość? Chodzi mi generalnie tylko o zmiane wartości w komórkach.

#6 p0li

p0li
  • 312 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 30 kwietnia 2008 - 07:58

sonicgt: żeby już lokalizacja była koszerna do końca - katolog powinien nazywać się pl_PL.lproj

a po za tym - super :)

aha - aplikacje można zainstalować przez pcsuite: kliknąć programy - wtedy ściągną się najnowsze wersje, w prawym panelu druga od góry jest panda viewer - klikamy i instalujemy - aplikacja ściągnie się na dysk, rpzpakuje i zainstaluje - potem przez pcsuita -> finder wgrywamy plik językowy i gotowe

wszystko trwa ~minutę - dużo szybciej niż kombinacje z instalerem

#7 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 30 kwietnia 2008 - 14:41

A czy w ogole istnieje jakikolwiek program, w ktorym mozna przeskakiwac na jakąs konkretna strone? Zalozmy, ze mam ksiazke w pdfie skladajaca sie z 200 stron. Skonczylem czytanie na 130. Reczne przewijanie do tej strony to katorga :/

#8 bsk

bsk
  • 2 postów

Napisano 30 kwietnia 2008 - 19:37

Mam problem z wgraniem wersji 1.1.2 Panda Viewer, wyskakuje blad "Main Script Execution Failed"........i co teraz??

#9 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 30 kwietnia 2008 - 22:41

Mam problem z wgraniem wersji 1.1.2 Panda Viewer, wyskakuje blad "Main Script Execution Failed"........i co teraz??


Wyskakuje błąd ponieważ program całkowicie został przebudowany wraz z nazwą. Teraz nazywa się nie PandaViewer tylko PandaReader. Musisz odinstalować PandeViuwer 1.0.0RC i dopiero zainstalowac w wersji 1.1.2.


Dla tych którzy nie zdążyli zainstalować PandaViewer wersji 1.0.0RC2 w załączniku wraz z załączonym spolszczeniem do ręcznej instalacji czyli po rozpakowaniu kopiujemy PandaViewer.app do /Applications i ustawiamy CHMOD na 0755

#10 bsk

bsk
  • 2 postów

Napisano 01 maja 2008 - 00:00

zrobilem tak jak mowiles czyli odinstalowalem 1.0.0 ale nadal nie chce mi sie 1.1.2 zainstalowac... Nie rozumiem dlaczego...wciaz ten sam blad

#11 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 maja 2008 - 00:51

Mam to samo.

#12 romulus

romulus
  • 34 postów

Napisano 01 maja 2008 - 08:58

nie otwiera duzych pdf`ow 12M juz za duzy

#13 hasos

hasos
  • 2 164 postów
  • SkądWrocław

Napisano 01 maja 2008 - 09:09

a ja odinstalowałem pandęvivera, zainstalowałem pandereder i nie ma jej w instalerze w uninstal. jest skrót na pulpicie, ale jak go włączam, to program uruchamia się sekundę dwie i się wyłącza. czy to dlatego że nie mam żadnego pdf/word w ip? i jak teraz odinstalować prader jeśli nie ma go w uninstal?

#14 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 01 maja 2008 - 10:17

i jak teraz odinstalować prader jeśli nie ma go w uninstal?


Usuń katalog PandaReader.app z /Applications i wył/wł iPhona.

#15 hasos

hasos
  • 2 164 postów
  • SkądWrocław

Napisano 01 maja 2008 - 10:27

dzięki. rozumiem, że robię to nie na iphone (a jeśli tak to gdzie-proszę o szczegóły bo jestem początkującym userem ip), a poprzez zewnętrzny program (jaki najlepiej). i jeszcze pytanko odnośnie time capsule. otóż zainstalowałem, działa, po włączeniu mam wszytskie aplikacje od adress book po you tube, ale kiedy klika poszczególną rzecz, np. sms to w środku nic nie ma. jak więc zrobić kopię zapasową. proszę o szczegóły. i jeszcze pytanko: mam zainstalowaną pandę reader i pdfviver - który z nich jest lepszy? czy oba obsługują pdf/word? nie mogę tego sprawdzić, bo nie wiem jeszcze jak wrzucać te pliki na ip. jeśli można o wyjaśnienie to proszę. rozumiem, że będę to foldery w tych danych programach? jeśli chę by pdf był czytany przez pandę to muszę pdf wrzucić do katalogu z programu pandy? i pozdrawiam.

#16 Adaho0

Adaho0
  • 13 postów
  • SkądGdynia

Napisano 01 maja 2008 - 10:50

@hasos - wiem, będę nudny, ale odpowiedzi na każde Twoje pytanie znajdują się już na tym forum, jak to mówił Mistrz Obi Wan Kenobi : Use "znajdź na forum" Luke, albo, jeśli nie znajdziesz, Use Google Luke... Do wrzucania plików na iPhone, nie znalazłem nic lepszego niż wtyczka T-Pot dla Windows Commandera. Poza tym na forum jest jeszcze parę sposobów, poszukaj. Wszystkie operacje możesz zrobić na iPhone, Installer, aplikacje Terminal i Finder, i operacje na systemie plików masz z głowy, oczywiście o ile Twój iPek jest po jailbreaku. Co do pytania czy lepszy jest pdfviewer czy panda reader, odpowiedź jest jedna, ten, którego Ci się lepiej używa. Ja osobiście wolę pandę.

#17 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 01 maja 2008 - 10:57

dzięki. rozumiem, że robię to nie na iphone (a jeśli tak to gdzie-proszę o szczegóły bo jestem początkującym userem ip), a poprzez zewnętrzny program (jaki najlepiej)


Polecam iPhone PC Suite lub TotalCommander z wtyczką T-Pot, oraz poczytaj ten wątek:
http://www.myapple.p...sb-win-mac.html

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla tych, którym nie chce się przez installera zainstalować PandaReader w wersji 1.1.2 bo wywala jakiś błąd, podaję do ręczego zainstalowania.
PandaReader1.1.2.rar
PandaReader.app wrzucamy do /Applications i ustawiamy CHMOD na 0755 a
e-book'i należy wrzucić do /private/var/root/Media/EBooks, inaczej program ich nie bedzie widział. Program wykrywa mi jedynie dokumenty TXT. Dlatego mam również zainstalowany program PandaViewer.

#18 hasos

hasos
  • 2 164 postów
  • SkądWrocław

Napisano 01 maja 2008 - 16:24

ok dzięki. pomału zaczynam kumać. tylko nie mogę zainstalować pandy viever bo pojawia się komunikat "postflight script execution failed". wcześniej miałem już ją zainstalowaną ale usunąłem bo była po chińsku/ jap. teraz jak chcę raz jeszcze ją załadować to pojawia się wspomniany komunikta. dodam, że mam zainstalowaną pande reader.



comander widzi iphone, ale jak klikam to nie chce go otworzyć. mam zainstalowanego i tuna więc nie wiem o co chodzi. robiłem wszytsko wg. instrukcji.

działa już. dzięki :)

---- Dodano 01-05-2008 o godzinie 17:08 ----
----------------------------------

Dla tych, którym nie chce się przez installera zainstalować PandaReader w wersji 1.1.2 bo wywala jakiś błąd, podaję do ręczego zainstalowania.
PandaReader1.1.2.rar
PandaReader.app wrzucamy do /Applications i ustawiamy CHMOD na 0755 a
e-book'i należy wrzucić do /private/var/root/Media/EBooks, inaczej program ich nie bedzie widział. Program wykrywa mi jedynie dokumenty TXT. Dlatego mam również zainstalowany program PandaViewer.[/QUOTE]

no więc wrzuciłem ręcznie pandę viever ale jak chcę przejść do plików by dodać pdf to nie mam folderów media/ebooks. dlaczego? i jeszcze pytanie do pdfviever - gdzie dawać pliki pdf by tym programem czytać pdfy?

i dlaczego po tej instalacji pojawił mi się komunikat, że mało miejsca na dysku? itunes pokazuje że jest jeszcze 4 gb.

#19 Nitay

Nitay
  • 28 postów
  • SkądWawa

Napisano 03 maja 2008 - 13:45

No dobrze u mnie wszystko działa tylko może jakieś spolszczenie do PandaReader1.1.2 bo raczej po Chińsku czytać nie potrafię. Dzięki z góry

#20 Maxxxx_01

Maxxxx_01
  • 178 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 maja 2008 - 14:40

Mam takie pytanie... bo chcialem sie przerzucic na Pande i nie wiem jak ja zainstalowac. Czy jest dostepna z poziomu instalera? Jesli tak to czy to jest adres ktory musze dodac w instalerze... bo probowalem juz 2 razy i nie wchodzi mi. Czy to jest adres jaki nalezy wpisac jako dodanie zrodla w instalerze: iphonecake.com/src/all...?

#21 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 03 maja 2008 - 14:58

No dobrze u mnie wszystko działa tylko może jakieś spolszczenie do PandaReader1.1.2 bo raczej po Chińsku czytać nie potrafię.
Dzięki z góry


Ogólnie to PandaReader, którą umieściłęm jest po angielku, przerobiłem z chinskiego na angielski oprócz tych tłumaczeń co są na obrazkach, ale jak już wejdziesz w daną opcję to już bedzie wszystko jasne bo jest po angielsku. Na polski nie wiem czy jest sens tłumaczyć, gdyż odczytuje tylko pliki TXT.

---- Dodano 03-05-2008 o godzinie 16:00 ----

Mam takie pytanie... bo chcialem sie przerzucic na Pande i nie wiem jak ja zainstalowac.
Czy jest dostepna z poziomu instalera? Jesli tak to czy to jest adres ktory musze dodac w instalerze... bo probowalem juz 2 razy i nie wchodzi mi.
Czy to jest adres jaki nalezy wpisac jako dodanie zrodla w instalerze: iphonecake.com/src/all...?


Tak dodaj źródło do installera (iphonecake.com/src/all) i powinna już być PandaViewer dostępna do zainstalowania, potem skopiuj jeszcze spolszczenie z pierwszego postu, gdyż aplikacja jest po chinsku.

#22 Maxxxx_01

Maxxxx_01
  • 178 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 maja 2008 - 20:47

U mnie tez nie da sie pobrac z instalera.
Zainstaluje recznie mam tylko pytanie... jak ustalwic: "CHMOD na 0755"
Bo nie wiem jak to sie robi...?
Czy Pandareader czyta tez worda...?
Z gory dziekuje za pomoc...

---- Dodano 04-05-2008 o godzinie 12:38 ----
Przerzucilem plik od odpowiedniego folderu na iphone,
i co mam teraz zrobic...? Nie ma ikonki programu na pulpicie... i nie wiem jak ustawic CHMOD...

#23 dziunekk

dziunekk
  • 113 postów
  • SkądPodhale

Napisano 04 maja 2008 - 14:24

A jak wielkie pliki xls można otworzyć tym programem. Pytam bo mam plik 11Mb jako e-książkę tel

#24 Maxxxx_01

Maxxxx_01
  • 178 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 maja 2008 - 16:40

Czym sie rozni Panda reader od Viewer

---- Dodano 11-05-2008 o godzinie 15:40 ----
Jakie formaty czytaja te programy...

#25 jureka

jureka
  • 155 postów

Napisano 11 maja 2008 - 16:42

google.pl uzywaj opcji szukaj. cokolwiek.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych