Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ipod 3g 15gb - Padł nie wiem co jest ?? !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 aKses

aKses
  • 17 postów

Napisano 21 kwietnia 2006 - 13:15

Witam Cos sie stalo z moim ipodem tzn .. Od pewnego czasu zaczal sie zachowywac jakos dziwnie zawieszal sie gdy wgrywalem jakies albumy albo nawet jak je wgralem to nie chcial odczytywac tych mp3 .. A dzisaj to juz w ogole padl .. Wylaczyly sie i pojawila sie taka ikonka Dołączona grafika Probowalem wszystkiego restetarowotwalem go chyba z 10 razy i nic .. Jak podlaczam go do komputera to komp go nie widzi tzn jest niby Disk Mode na ipodzie ale i komputer wykrywa ze cos jest ale nic po zatym nie wykrwy dysku przenosnego czy cos w tym stylu jak wlaczam ipod upadater to tez nic nie wykyrwa .. Moze wiecie czego jest tego przyczyna ..Lub znacie jakies servisy gdzie sie tym zajmuja .. W okolicach Poznania czy jest jakis servis Ipodow.. ..Dziekuje z gory za odpowiedz

#2 Sledziu

Sledziu
  • 430 postów
  • SkądWr

Napisano 21 kwietnia 2006 - 13:23

mysle ze przczyna moze byc odlaczanie ipoda od kompa bez odlaczenia go w itunes lub eksploratorze windows... servis: apple center

#3 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 21 kwietnia 2006 - 13:40

Ściągnij najnowszego iPod Updater'a i potraktuj nim swojego iPod'a

#4 aKses

aKses
  • 17 postów

Napisano 21 kwietnia 2006 - 15:43

sciagnelem najnowszego tylko jak go wlaczam to i tak nie wykrywa ipoda tylko na po jakims czasie jak jest podlaczony do kompa wykrwa jakis dysk zewnetrzny tylko nie mozna do niego wejsc itp..

[ Dodano: 2006-04-21, 16:44 ]
Jak apple center servis to wiecie moze gdzie jest np. w Poznaniu i ile to moze kosztowac ??

#5 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 21 kwietnia 2006 - 16:41

Może bateria jest za słaba?

w Poznaniu

Cortland?

#6 aKses

aKses
  • 17 postów

Napisano 21 kwietnia 2006 - 17:06

Bateria jest pełna i jak odlacze od kompa to jest znaczek Ok to Disconnect .. CHyba bede musial sie zwrocic do Serwisu tylko ile oni za to wezma ??

#7 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 21 kwietnia 2006 - 17:15

Ja bym jeszcze go do innego komputera podłączył.

#8 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 21 kwietnia 2006 - 18:15

[URL=http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=61003]poczytaj sobie[/URL]
tylko wybierz tam system jakiego uzywasz.

#9 aKses

aKses
  • 17 postów

Napisano 23 kwietnia 2006 - 22:20

Probowalem na innym kompie jest to samo czytalem na tej stronie i nic nie wymyslilem chyba jednynie zostal Servis ipoda bo nie wiem co jeszcze z nim zrobic juz chyba wszystkiego probowalem ..Mowil ktos ze jest w poznaniu macie jakis dokladny adres tego servisu .. ??

#10 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 23 kwietnia 2006 - 22:32

.Mowil ktos ze jest w poznaniu macie jakis dokladny adres tego servisu .. ??


Cortland, ulica Zgoda (tuz przy wiadukcie Gorczynskim; obok duzej petli tramwajow i autobusow).
Zadzwon wczesniej zeby sie umowic
061 66 33 100

#11 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 23 kwietnia 2006 - 22:48

jak ja mialem taka ikonke to byl jakis problem ze sterownikami na windzie. odinstalowalem je, format ipoda, wgranie najnowszego softu i po klopocie.

#12 aKses

aKses
  • 17 postów

Napisano 24 kwietnia 2006 - 22:34

jak ja mialem taka ikonke to byl jakis problem ze sterownikami na windzie. odinstalowalem je, format ipoda, wgranie najnowszego softu i po klopocie.

A o jakie streowniki chodzi .. ?? Bo ja sprwdzalem na innych kompach i bylo to samo wiec raczej chyba sterowniki odpadaja nawet jesli byla to winna sterow to i tak ipod updater nie widzi zadnego ipoda na komputrze .. : (

#13 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 24 kwietnia 2006 - 23:09

no o sterowniki z plyty dolaczonej do ipoda. musisz je zainstalowac zanim podlaczysz go do windy.

#14 aKses

aKses
  • 17 postów

Napisano 25 kwietnia 2006 - 12:33

a moglbys je zamiescic na forum bo ja nie mam tej plyty ?? dzieki z gory




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych