Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z iPod'em Video


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 link_pl

link_pl
  • 6 postów

Napisano 19 kwietnia 2006 - 22:27

Dziś właśnie przyszedł do mnie, jednak coś mi nie może go wykryć komputer. Mam winXP z SP2. Jest on podłączony przez kabel usb i pisze na nim "nie odłączaj" w itunes go nie widać. Wogóle nie jest wykrywany przez komputer. Jak odłącze od niego kabel usb to nic się nie zmienia i dalej pisze nie odłączaj.

#2 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 19 kwietnia 2006 - 22:31

A zainstalowałeś oprogramowanie z płyty dołączonej do iPoda oraz iTunes?

#3 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 19 kwietnia 2006 - 22:32

a zainstalowales sterowniki?? na plycie jest napisane: zainstaluj przed podlaczeniem do komputera. no i niektore starsze wersje itunes nie obsluguja video.

[ Dodano: 2006-04-19, 23:33 ]
heheh ale zgranie

#4 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 19 kwietnia 2006 - 23:07

No zgranie mamy niesamowite :)

#5 link_pl

link_pl
  • 6 postów

Napisano 20 kwietnia 2006 - 08:04

Sterowniki mam zainstalowane. Raz mi go wykryło na sekunde.

#6 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 20 kwietnia 2006 - 08:14

link_pl, sformatowałeś go pod Windows?

#7 link_pl

link_pl
  • 6 postów

Napisano 20 kwietnia 2006 - 14:39

nie formatowałem go wogóle. Przed tem byłem u sąsiadów i u nich komputer wykrył go jako dysk. Myślałem, że mam cos z stystem, więc go sformatowałem. Ale nadal występuje komunikat że wykryto urządzenie ale wystąpiły jakieś komplikacje. U sąsiadów miałem problem z wrzucenie muzyki przez iTunes. Wogóle program go nie wykrywał :/

korekcja błędów: myapple

#8 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 20 kwietnia 2006 - 19:15

a na pewno masz odpowiednia wersje itunes?? sprobuj go podlaczyc do kompa i wciskaj na nim rozne kombinacje klawiszy.

#9 Sledziu

Sledziu
  • 430 postów
  • SkądWr

Napisano 20 kwietnia 2006 - 19:52

Sprobuj tak: Sciagnij najnowasza wersje itunes. Odinstaluj itunes ktore masz na kompie. i zainstaluj z instalki ktora sciagniesz. Zrestartuj kompa. Wlacz itunes. podlacz ipoda. jesli ipod pokaze nie odlaczaj ale itunes go nie wykrywa i nie daje zadnego komunikatu to zrestartuj ipoda podlaczonego do kopa -> bodajze srodek + play, ale sprawdz w instrukcji bo ja swojego raz w zyciu restartowalem i nie pamietam. Dokladnie w tej kolejnosci. Jak nie pomoze to nie wiem, moze inni maja jakies pomysly
Powodzenia

#10 link_pl

link_pl
  • 6 postów

Napisano 20 kwietnia 2006 - 20:42

Mam najnowszą wersje iTunes. Sledziu robiłem tak jak mówiłeś ale nic nie pomogło. Wydaje mi się że mam coś nie tak z portem usb. Przed tem wykryło mi iPoda dosłownie na nie całą sekunde. Jak go podłączam to mi wyskakuje coś HIGH SPEED USB i mam kilka portów. Z tego co widzę to na płycie głownej mam tylko dwa. Jak wchodzę na menadżer urządzeń to przy "Masowe urządzenia magazynujące USB" jest żółty wykrzyknik.

#11 wirus

wirus
  • 398 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 20 kwietnia 2006 - 21:21

Masz podłączone jakieś inne urządzenie na usb w komputerze? zainstalowałeś sterowniki od płyty głównej? albo uaktualnij je do najnowszych,w nowych płytach głównych czasami trzeba ściągnąc sterowniki do obsługi USB 2.0 albo poprawki do windowsa. Napisz też jaką masz wersje XP czy jest z poprawką sp2?. Pozdrawiam

#12 link_pl

link_pl
  • 6 postów

Napisano 20 kwietnia 2006 - 22:23

Mam podłączoną klawiature na usb, próbowałem ją odłączyć i to też nic nie daje. Mam SP2. Sterowniki od płyty głownej zinstalowane i do usb również. Już nie mam siły z tym iPodem. Jakby nie mogli zrobić normalnego dysku gdzie się zrzuca muzyke a nie jakieś iTunes....

#13 Sledziu

Sledziu
  • 430 postów
  • SkądWr

Napisano 21 kwietnia 2006 - 13:10

juz nie narzekaj na itunes :) dla mnie jest swietne, masz nowa muzyke i odtwarzasz ja na kompie wiec wrzucasz sobie do itunes. kiedys podlaczasz ipoda i nic nie robisz itunes wszystko aktualizuje. dla mnie to swietne. a nie masz jakiegos rzadzenie na usb jak aparat, kamera a najlepiej jakby to byl przenosny dysk twardy? czy one dzialaja poprawnie z Twoim kompem? ale jesli tak to nei wiem. Moze przydaloby sie sprobowac na kopie znajacego ipoda np u mnie i wtedy bysmy ostatecznie stwierdzili czy to cos z ipodem czy raczej z twoim kompem..Wroclaw?

#14 link_pl

link_pl
  • 6 postów

Napisano 21 kwietnia 2006 - 22:29

Sledziu miałem kiedyś iRiviera H 340. Bez problemu go mój komputer wykrywa jak przenośny dysk. Bez żadnych sterowników itp. Jestem pewiem że to coś jest z moim kompem bo u sąsiadów wykrywa go tylko coś w iTunes go nie widać. A co do Wrocławia to trochę daleko bo mieszkam w Głubczycach (woj. opolskie)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych