Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odstraszacz robali (Pomozcie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 kwietnia 2008 - 21:51

Czesc! W sumie chcialem wsadzic to w forum "Jaki sprzęt wybrać", ale pewnie ktos by sie pogniewal, wiec od razu wykonalem robote za moda i pisze w Think Different. Nienawidze owadów, po prostu ich nie cierpie, nawet tych swinskich biedronek. Mam insektofobie (ale nie arachnofobie, do pajakow nic nie mam). Cos na mnie usiadzie a potem przez pol godziny sie irytuje i czuje wszedzie swedzenie. A potem jakis okruch na dywanie i mysle ze to ich trupy leza :/. Ostatnio se wkrecilem, ze wplatal mi sie jakis owad w ... Mniejsza o to ;). Dobra, ciagle mi tu lata jakis mol, komar, mucha. Powiedzcie jak sie tego pozbyc, zeby nie wlatywalo do domu. Slyszalem cos kiedys o Raidzie podlaczonym do kontaktu i "twarzacym magiczna bariere przeciwowadowa", ale to czasem nie dziala tylko na komary? Jakby co, motyle mi nie przeszkadzaja, moga sobie latac, tyko ćmy out! Poleccie mi cos. Topic jak najbardziej powazny.

#2 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 kwietnia 2008 - 23:01

:D no to się uśmiałem, aj za to mam arachnofobię :D ale niestety nic nie pomaga. Musisz się pogodzić z naturą:D

#3 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 08 kwietnia 2008 - 23:06

może psycholog, psychiatra pomoże:rolleyes: Żartowałem! hmm ale to ciężki przypadek

#4 marad_co

marad_co
  • 450 postów
  • SkądEU

Napisano 08 kwietnia 2008 - 23:11

Okno zamknij :)

#5 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 kwietnia 2008 - 23:17

no nie gadajcie ze te reklamy wszystkie klamia wole miec gesta pajeczyne na oknie i tarantule na niej, niz te durne male syfy a okno musi byc otwarte zeby latwo na fajeczke mozna sie wychylic :))

#6 M4G33k

M4G33k
  • 268 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 kwietnia 2008 - 01:21

moskitiera?

#7 born2fight

born2fight
  • 443 postów
  • SkądILL WIND US

Napisano 09 kwietnia 2008 - 01:55

przeprowadz sie do US ,albo sprowadz okna tu sa wszystkie okna z taka fajna siatka (montowana z zewnatrz ) przez ktora nic nie przeleci...

#8 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 09 kwietnia 2008 - 08:51

Zaloz moskitiery na okna, raid do kontaktu, packa w dlon i walcz :D

#9 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 kwietnia 2008 - 09:36

nie pozbędziesz się robactwa. Musiałbyś mieszkać w ołowianej kostce bez żadnego otworu jakieś 10 m nad ziemią :P Mam ten sam problem ale do tego jeszcze przeraźliwie boję się pająków.

#10 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 kwietnia 2008 - 09:49

A moze cos takiego? Odstraszacz Myszy Attack Wave Pestrepeller

#11 Bartch

Bartch
  • 438 postów
  • SkądWarsaw, PL

Napisano 09 kwietnia 2008 - 20:10

przeprowadz sie do US ,albo sprowadz okna tu sa wszystkie okna z taka fajna siatka (montowana z zewnatrz ) przez ktora nic nie przeleci...


W Polsce tez jest cos takiego do nabycia (spotkalem sie z czyms takim u znajomych) ale raczej cena moze byc wygorowana wiec proponuje moskitiere wlasnej konstrukcji.

#12 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 kwietnia 2008 - 20:17

taka siatka kosztuje koło 9 złotych w castoramie:lol:

#13 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 kwietnia 2008 - 20:59

no dobra, ale ja nie chce siatki, bo moglbym sobie zamurowac okno i uszczelnic drzwi... polecaja mi raida, podobno od razu wszystko pada :))

#14 kamillys

kamillys
  • 854 postów
  • Skądokolice W-wy

Napisano 13 kwietnia 2008 - 11:06

Skoro nie masz nic do pająków, to zacznij je hodować. Taka pajęczyna na oknie naprawde skutecznie powstrzymuje owady. Albo załatw sobie jakąś roślinkę owadożerną.

#15 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 13 kwietnia 2008 - 11:11

Może złap sobie batmana? W sensie nietoperza, owady bardzo nie lubią dźwięków wydawanych przez tą skrzydlatą mysz, z kolei on bardzo lubi owady ;)

#16 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 kwietnia 2008 - 11:12

no mi nie przeszkadzaja pajaki, ale raczej ludzie co tu zwykli przychodzic beda mieli jakies obawy. Bylem po raida/baygona w realu, castramie, praktikerze i nie bylo tego co szukam. To jakis unikalny produkt. EKufumulugator cos takiego Sa jakies co dzialaja noc, a ja wole takie na 45 dni

#17 M4G33k

M4G33k
  • 268 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 kwietnia 2008 - 22:55

z doswiadczenia wiem tez ze nawet najwieksze chmary komarow, much itp poddaja sie miotaczowi ognia z dezodorantu i zapalniczki. (moze zainstaluj w oknie cos takiego na fotokomorke ktora bedzie wykrywac robactwo ;] zaden sie nie przedostanie :D ) te wszystkie rajdy smrajdy.. testowalem tego w zyciu duzo, nic nie dziaua ;]

#18 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 kwietnia 2008 - 23:18

chyba musze kupic sobie wyglodnialego ptasznika :/

#19 tiggernick

tiggernick
  • 172 postów

Napisano 13 kwietnia 2008 - 23:26

Zapuść brodę , przestań myć zęby , naucz się zabijać.......

#20 M4G33k

M4G33k
  • 268 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 kwietnia 2008 - 01:32

predzej proponowalbym cos rownie owadozernego ale nie niebezpiecznego, moze kameleon? :P albo rosiczke.

#21 cizu

cizu
  • 943 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 kwietnia 2008 - 01:39

;) niedlugo to bedzie cale zoo
Osobiscie mam arachnofobię, ale robactwa tez nie lubie - a ze sie zbliza okres ich rozplodu, ozycia bla bla to mam nadzieje ze ktos cos ciekawego, skutecznego poleci :)

Widzialem komara 2-3 tygodnie temu :P

#22 majonez

majonez
  • 372 postów

Napisano 14 kwietnia 2008 - 20:51

_krzysiek kup sobie dubeltówke... militaria.pl :)

#23 aramil

aramil
  • 145 postów
  • SkądŁódź, Poland

Napisano 18 kwietnia 2008 - 20:20

Ja też nie cierpie robactwa ale mam niezawodny sposób jest taka specjalna pasta nazywa się Global czy jakoś tak. Stosuje się ją w taki sposób że nakładać odrobine pasty na jakaś płytkę (nie na ściane bo zostawia ślad), płytkę taką umiesczasz gdzieś np za szfą i masz spokój do następnej wiosny. Polecam też położyć trochę na parapet okna i próg drzwi pasty nie czuć i nie jest za droga, a naprawdę działa nie zabija ale odstrasza nawet pająki.

#24 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 19 kwietnia 2008 - 22:00

Ja też nie cierpie robactwa ale mam niezawodny sposób jest taka specjalna pasta nazywa się Global czy jakoś tak. Stosuje się ją w taki sposób że nakładać odrobine pasty na jakaś płytkę (nie na ściane bo zostawia ślad), płytkę taką umiesczasz gdzieś np za szfą i masz spokój do następnej wiosny. Polecam też położyć trochę na parapet okna i próg drzwi pasty nie czuć i nie jest za droga, a naprawdę działa nie zabija ale odstrasza nawet pająki.


nie sprawdzałeś jej wpływu na akwizytorów?
:cool:

#25 aramil

aramil
  • 145 postów
  • SkądŁódź, Poland

Napisano 20 kwietnia 2008 - 19:23

Jak im pryśniesz pastą po oczach to też uciekają i już więcej nie wracają.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych