Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pomocy martwy iPod video 30Gb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 dogowan

dogowan
  • 5 postów
  • SkądWałbrzych

Napisano 13 kwietnia 2006 - 19:09

Blagam pomozcie... Pozyczylem od kolegi w/w ipoda i chyba go zupelnie popsulem... Jestem raczej lamerem jesli chodzi o ipod-y i na poczatek przy zabawie tym cacuszkiem wywalilem cale menu... tz wyswietla sie ikonka i text ze trzeba zajzec na support apple itp tak zrobilem poczytalem sciagnolem ipod udapter i reszte oprogramowania podlaczylem ale cos poszlo nie tak bo text not disconnect nie znikal.... poczytalem znowu i reset menu + start podzialalo podlaczylem ponownie ipod udapter... widzi ipoda bedzie git ... wgrywanie nowego softu posek postepu idzie i BLEKITNY EKRAN W WINDZIE!!! i komputer sie zrestartowal :( po tym zabiegu nie daje znakow zycia nic sie nie wyswietla nie laduje po podlaczeniu do kompa przez usb ani przez przejsciowke do sieci... trup pomozcie prosze nie stac mnie na odkupienie...

#2 wspeed

wspeed
  • 52 postów
  • SkądKatowice

Napisano 13 kwietnia 2006 - 19:48

Jeśli osoba od której pożyczyłęś ipod'a ma dowód zakupu albo gwarancje to myślę że bez problemu go naprawią w SAD'ie. Wiec nic się nie martw. Moze jednak ktoś na tym forum miał też taką sytuację i Ci pomoże. Ja w miom ipodzie miałem podobną sytuacje, pozostawiłęm ipoda na noc i rano odżył :)

#3 cybermantis

cybermantis
  • 142 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 kwietnia 2006 - 19:50

winda sie wywalila prfzy flashowaniu ... mi tak kiedyś zabiło aparat. trzeba było robić update na OS Xie ...

#4 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 13 kwietnia 2006 - 20:18

ej jak dzialal i wszystko bylo ok, nie rzuciles go o ziemie czy cos to raczej jest to wina softu. najlepiej zainstaluj na nowo sterowniki na windzie i podlacz ipoda. poprobuj rozne kombinacje przyciskow na ipodzie. w koncu powinno zadzialac. wtedy wgrasz soft na nowo i bedzie git.

#5 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 13 kwietnia 2006 - 21:04

i nie rob tego bron boze na Win98? zswpja droga jak niebieski ekran w XP? To trzeba miec porzadnie skopane w sprzecie zeby takie cuda niebieskie wyswietlac

#6 dogowan

dogowan
  • 5 postów
  • SkądWałbrzych

Napisano 13 kwietnia 2006 - 21:16

maialem zrzucanie pamieci ... i restart :( po instalacji ipoda a swoja droga probowalem juz chyba wszystkich mozliwosci z kombinacjami przyciskow i podlaczaniem pod rozne port usb w kompie pod zasilacz i nic ciemnosc ... przeinstalowalem windoze i sterowniki na nowo i nic... mecze sie juz od soboty... niema ani jabluszka na wyswietlaczu ani nie slychac dysku zeby chociasz skrobnol :( a z gwarancja kumpla bedzie wiekszy zamet bo dostal go od rodziny z zagranicy... moze ktos ma jeszcze jakis pomysl wyprobuje wszystkie :)

#7 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 kwietnia 2006 - 21:21

Poszukaj na forum kogoś z Twoich okolic i spróbujcie razem pobudzić iPoda do życia z Maka. Może w "naturalnym środowisko" łatwiej dojdzie do siebie ;-) Podejrzewam, że nie stało się nic poważnego i jeżeli przejdziesz się do jakiegoś dobrego serwisu makowego, to "za dobre piwo" będą w stanie Ci pomóc.

#8 dogowan

dogowan
  • 5 postów
  • SkądWałbrzych

Napisano 13 kwietnia 2006 - 21:24

myslalem juz o tym... a znacie jakis w okolicy Wałbrzycha? chyba wroclaw bedzie najblizej :(

#9 magmac

magmac

  • 1 170 postów
  • SkądWroclaw, Poland, Poland

Napisano 13 kwietnia 2006 - 21:41

jestem z wroclawia i sluze pomoca, ale chyba dopiero po swietach Jakby co, to wal jak w dym

#10 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 13 kwietnia 2006 - 21:49

to pomecz sie jeszcze... mi jak ipod sie zawiesil i myslalem ze na zawsze zdechl tez nic nie chcialo pomoc. ale tak sie wkurzylem na niego ze chyba sie przestraszyl i po kilku godz wstal :PP serio Ci mowie kombinuj z tymi kombinacjami klawiszy. i to nie tylko te podane w instrukcji ipoda. probowac nie zaszkodzi. aha i probuj to robic "na sucho" przy podlaczonym kablu do kompa oraz z ladowarka sieciowa. i w pierwszej kolejnosci rob z to z ladowarka sieciowa. nie wiem czemu ale to najczesciej skutkuje :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych