Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iGify - Moja strona dla iPhone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#1 iPod Touch Maniak

iPod Touch Maniak
  • 640 postów

Napisano 06 kwietnia 2008 - 10:11

Po paru godzinach pracy,przedstawiam Wam moją pierwszą WebApp iGify
Jest to strona Animowane gify - Strona główna w wersji dla iPhone'a.
Testujcie ją tutaj.

PS.: Jakby ktoś nie wiedział,to to jest aplikacja webowa:)

#2 b4it

b4it
  • 537 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2008 - 10:23

No to są już chyba jakieś jajca. Przecież to jest śmieszne. Co chcesz taką stroną zaprezentować? Nie dość, że animowane gify wyszły z mody w zeszłym tysiącleciu to na dodatek te, co tam zaprezentowałeś są... żałosne? PS. Aż dziwne, że "grafik" mGadu zajmuje się takimi rzeczami.

#3 Simek

Simek
  • 438 postów
  • SkądSPT / GDZ

Napisano 06 kwietnia 2008 - 11:03

Może to spóźniony prima aprilis? =D "Po paru godzinach pracy..." - to mnie najbardziej rozwaliło...

#4 iPod Touch Maniak

iPod Touch Maniak
  • 640 postów

Napisano 06 kwietnia 2008 - 11:09

No może nie godzinach...A to nie spóźniony Prima Aprilis,na Prima Aprilis szykowałem program udający Polską wersję Installera

---- Dodano 06-04-2008 o godzinie 10:46 ----
Update v1.1

-Zmienione nazwy funkcji
-Dodane do czego służy ten program

#5 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 kwietnia 2008 - 12:14

straszny kicz i w sumie po co i na co to komus potrzebne?

#6 iPod Touch Maniak

iPod Touch Maniak
  • 640 postów

Napisano 06 kwietnia 2008 - 12:18

jak Wam się nie podoba to mogę zablokować tą stronę

#7 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2008 - 12:19

Po pierwsze - to nie jest żaden program. Po drugie, to już nawet nie jest śmieszne. Po trzecie... ech... brak słów już... Jeśli już chcesz komuś zaimponować, zrób to na forum dla swoich rówieśników.

#8 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 kwietnia 2008 - 12:23

Do autora: jak na swoj wiek jestes dosc zapalony i troche to podziwiam bo widzisz same krytyczne opinie (nie bez powodu). Radze Ci zrobic cos porzadnego i przydatnego, nawet jalbys mial nad tym miesiacami pracowac. Mozesz nawet zapytac o jakies pomysly na program uzytkownikow forum;)

#9 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 06 kwietnia 2008 - 12:48

Właśnie, zapytaj o rady nas, userów... Wielu z nas zajmuje sie stronami www, przez co chętnie udzieli tobie wskazówek, które jak zdążyłem zauważyć przydadzą się tobie i twojej stronie ;) Mam nadzieje, że na tej niestety "amatorszczyźnie" nie zakończysz swojego dzieła;) Pozdrawiam i oczekuje poprawy strony, choć sam sens jest jak najbardziej ok;) Przecież może to być również źródełko ciekawych avatarów ;)

#10 iPod Touch Maniak

iPod Touch Maniak
  • 640 postów

Napisano 06 kwietnia 2008 - 13:38

a pogoda mogła by być? Bo mam już takowy projekt tutaj

#11 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 06 kwietnia 2008 - 13:43

a pogoda mogła by być? Bo mam już takowy projekt tutaj


Osobiście bym dodał jeszcze pogodę np na jutro i pojutrze;)
To byłoby ciekawe... ;) nie mam JU i to byłaby ciekawa alternatywa

#12 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 kwietnia 2008 - 14:33

No i chyba zapomniałeś o bardzo ważnym mieście: Krakowie ;) A skąd bierzesz dane? Pogoda to całkiem fajny pomysł na początek o ile będzie dobrze działać ;)

#13 cryeng

cryeng
  • 103 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 06 kwietnia 2008 - 15:00

Dobra mam do ciebie parę pytań i stwierdzeń.

1. Ile ty masz lat?
2. Repozytorium iPod Touch Maniaka - żałosne do tego screeny nie są twoje, pochodzą z innej strony. (Programy kfk na iPhonie )
3. iGify - jaki jest cel tej strony?!
4. Dlaczego na stronie mGadu nie ma żadnej wzmianki o tobie ani nigdy nikt z autorów
nie potwierdził twojego rzeczywistego zaangażowania w projekt?
6. iPogoda - jaki problem w ustawieniu weather.app na iphonie miast? Do
tego twoja wersja jest dużo bardziej uboższa.
7. Już kiedyś widziałem twoją pracę na skinem mGadu i prawdę mówiąc przeraziłem się
bo jedyne co tam zmieniłeś to dwie ikonki (na gorsze, własciwie nie wiedziałem po
zmianie do czego mogą służyć)
8. Masz jakiekolwiek doświadczenie w programach graficznych? Bo gify razprezentowane na stronie są praktycznie gorsze niż takie co ja robiłem w podstawówce :shock:
9. Chciałbym żebyś opublikował przynajmniej wstępny wygląd mGadu nad którym pracujesz. Zweryfikowałoby albo potwierdziło nasze zdanie o twoich umiejętnościach.


Jedna rada. Najpierw zrób coś porządnie a dopiero potem się tym chwal.

#14 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 kwietnia 2008 - 15:19

Cryeng: A Ty ile masz lat? Zanim zaczniesz udzielac rad popatrz na siebie i na jego wiek... Nie sadze zebys w wieku 8 lat zrobil cos takiego. Chlopak zaczyna dopiero przygode i nie zniechecajmy go. Z wiekiem bedzie coraz lepiej. Ja trzymam kciuki.. :)

#15 b4it

b4it
  • 537 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2008 - 16:00

a pogoda mogła by być? Bo mam już takowy projekt tutaj

Zabawne ale ja już mam do pogody oddzielną aplikacje. Jeśli dobrze poszukasz to u siebie też ją pewnie znajdziesz.
To raczej słaby pomysł.

PS. Na siłę coś robić co niekoniecznie ma sens?

#16 cryeng

cryeng
  • 103 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 06 kwietnia 2008 - 16:31

Cryeng: A Ty ile masz lat? Zanim zaczniesz udzielac rad popatrz na siebie i na jego wiek... Nie sadze zebys w wieku 8 lat zrobil cos takiego. Chlopak zaczyna dopiero przygode i nie zniechecajmy go. Z wiekiem bedzie coraz lepiej. Ja trzymam kciuki.. :)

W profilu to dobrze widać ile ma lat. Chyba nie myślisz że iPod Touch Maniak ma 8 lat?! Nie sądzę żeby to była prawda.

#17 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 kwietnia 2008 - 16:48

Jak cos to ma mniej:P a tak na powaznie to zazwyczaj jak sie jest smarkaczem to sie zawyza wiek, wiec nie sadze zeby dawal mniej niz ma ;) Moze niech sam sie wypowie:D

#18 zewlak

zewlak
  • 225 postów

Napisano 06 kwietnia 2008 - 16:57

No i przy pytaniu o wiek przepadł ;) Pomysł z pogodą słaby. Jest pogodowa aplikacja zrobiona przez Apple. Ile by nie miał lat, to raczej kiepski pomysł się z nimi ścigać.

#19 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 kwietnia 2008 - 17:11

Najlepsze jest to, ze nasz iPod Touch Maniak zlozyl kandydature na moda dzialow dotyczacych iPhone/iPod Touch;) Linka nie podam, bo z iPoda pisze, ale latwo znalezc na forum mozna znalezc :)

#20 cryeng

cryeng
  • 103 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 06 kwietnia 2008 - 17:25

kolega chciałby uczestniczyć na tym forum we wszystkim naraz i trochę mnie to przeraża patrząc na jego wiek/umiejętności jakie nam do tej pory zaprezentował. :shock: Mam nadzieje ze przy okazji nam to wyjaśni :) bo jestem ciekawy czy jest zdolnym ośmiolatkiem czy kimś innym :)

#21 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2008 - 22:54

Fakt faktem, albo jest to jakaś jawna prowokacja, albo faktycznie ośmiolatek z przerostem ambicji... No i ciekawa ta strona z pogodą, ciekawa, bo dane na niej zbyt aktualne nie są (delikatnie mówiąc są... statyczne).

#22 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 06 kwietnia 2008 - 23:03

hm.. A ja powiem wam, że lepsze mieć COŚ niż NIC. Zaciekawiła mnie ta strona z pogodą :P @iPod Touch Maniak Jak zrobiłeś program do restartowania iPhone?

#23 Patrykw

Patrykw
  • 580 postów

Napisano 07 kwietnia 2008 - 02:04

Program nie jest jego. A temperatura w pogodzie jest wpisana "na stałe" :), ciekawe jak często będzie to uaktualniał.

#24 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 07 kwietnia 2008 - 15:17

aha... :P Ciekawe

#25 iPod Touch Maniak

iPod Touch Maniak
  • 640 postów

Napisano 07 kwietnia 2008 - 18:38

w iPogodzie to narazie ja uaktualniam,jak uda mi się znaleść sposób to będzie automatycznie aktualizowane




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych