Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ipod i podcast


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 11 kwietnia 2006 - 22:29

czy da sie sluchac podcastow po kolei bez recznego ich przelaczania?? chodzi mi o sluchanie ich z menu podcast w ipodzie a nie wrzucania do playlisty w itunes bo tak to za duzo roboty i szukania. trzeba tworzyc oddzielne playlisty dla kazdej serii podcastow, a np podcasty myapple wogole nie chca mi sie przerzucic do playlisty. i przy okazji: jak zrobic zeby wszystkie podcasty mi sie sciagnely a nie tylko 1 gdy nacisne subscribe podcast?? w itunes preferences mam zaznaczone: download all episodes ale tu chodzi chyba o nowe odcinki, te ktore nie wyszly jeszcze.

#2 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 11 kwietnia 2006 - 23:25

jbwm, ustaw synchonizacje wybranych podcastow z iPodem i po problemie :D

Nie da sie (chyba) ustawić odtwarzania podcastow jeden z agrugim, bez użycia playlist.

Jak zasubskrybujesz podcast, nowe epizody sie pojawią w iTunes jak będą opublikowane/

#3 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 12 kwietnia 2006 - 08:19

hmm to niedobrze. moze ktos jednak zna jakis sposob?? bo to utrudni mi zycie :) teraz bede musial tworzyc nowa playliste dla kazdej serii podcastow (porzadek musi byc) oraz playliste dla calej mojej muzyki- bo jak bede sluchal przez library jak do tej pory(opcja shuffle songs z menu glownego) to w pewnym momencie moze wlaczyc mi sie podcast, ktorego akurat nie chce sluchac(ipod w kieszeni w autobusie, lub w plecaku i juz problem zeby go przelaczyc). tak wiec przy dodawaniu nowej piosenki bede musial ja dodatkowo wrzucac do nowej playlisty. lyyypa troche... dobrze zeby bylo przynajmniej tak jak w itunes- jak sie podcast skonczy to klikam next i gra dalej. w ipodzie natomiast jak klikne next po skonczeniu podcastu to wychodzi mi do poprzedniego menu... u Was tez tak jest?

#4 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 12 kwietnia 2006 - 21:53

ej ale jak ja mam wlaczoną synchronizacje podcastow to przy shuffle songs nigdy mi nie odtworzylo podcastu; wydaje mi sie ze shuffle songs nie obejmuje podcastow :/

[ Dodano: 2006-04-12, 23:01 ]
jest juz pozno i nie wiem czy zrozumialem to co napisales, ale z jak ja to rozumiem to spoboj zrobic SMART PLAYLIST, i w opcjach zaznaczyc zeby do tej playlisty dodawalo te podcaty ktore cie interesuja. pozniej ta play liste dajesz na ipoda, i pozniej w ipod opction zaznaczyc automacially update selected playlists i znaczaczyć na smart liste. tylko przy takim rozwiazaniu nie mozesz dodawac recznie piosenek z library

[ Dodano: 2006-04-12, 23:01 ]
glowa mnie boli i nie wiem co ja pisze nawet, wybaczcie jesli cos plącze...

#5 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 13 kwietnia 2006 - 09:32

to rozwiazanie moze byc. skoro nie ma lepszego to zostane przy smart playliscie(wczesniej na nia uwagi nie zwrocilem). czasami wkurza mnie te itunes i ogolnie programy na maca. apple chyba stara sie robic te programy zeby jak najwiecej robily za uzytkownika. powiedzmy chce zobaczyc czy mi sie dana piosenka podoba- wlaczam ja i juz jest w library, nawet jak ja zaraz usune z dysku. czasem to jest wkurzajace. no ale ja juz sie przyzwyczailem i staram sie wszystko usuwac przez library od razu :) pkt pomogl dodany :)

#6 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 13 kwietnia 2006 - 09:59

jbwm, to jest bardziej kwestia ustawień, spokojnie, możesz ustawić wsztsko tak, że będzie pod kontrolą i będzie działać jak ty chcesz... (np. piosenki możesz przesłuchać w Finderze!)

#7 Sledziu

Sledziu
  • 430 postów
  • SkądWr

Napisano 15 kwietnia 2006 - 13:50

ej ale jak ja mam wlaczoną synchronizacje podcastow to przy shuffle songs nigdy mi nie odtworzylo podcastu; wydaje mi sie ze shuffle songs nie obejmuje podcastow :/


Nom niestety obejmuje, bo mi juz wiele razy sie zdazylo ze leci sobie muzyczka muzyczka i nage bęc! polskie detroit sie włącza czy cuś. I do tej pory to ignorowalem i po prsotu przelaczalem ale chyba skorzystam z pomyslu :

oraz playliste dla calej mojej muzyki- bo jak bede sluchal przez library jak do tej pory(opcja shuffle songs z menu glownego) to w pewnym momencie moze wlaczyc mi sie podcast, ktorego akurat nie chce sluchac


bo gdy sie wraca na peryferia miasta jakims zdezelowanym tramwajem to troche strach jest wyciagac ipoda przy jakis karkach....

#8 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 kwietnia 2006 - 14:11

Nom niestety obejmuje, bo mi juz wiele razy sie zdazylo ze leci sobie muzyczka muzyczka i nage bęc! polskie detroit sie włącza czy cuś. I do tej pory to ignorowalem i po prsotu przelaczalem ale chyba skorzystam z pomyslu :


co Ty gadasz ?? u mnie w nano jak podlaczam do itunes pokazuje mi z mam w nim np. 450 piosenek, a gdy robie shuffle songs to pokazuje np. 430 piosenek bo reszta to podcasty :/
musisz miec cos w ustawieniach poprzemieniane :/

#9 Sledziu

Sledziu
  • 430 postów
  • SkądWr

Napisano 15 kwietnia 2006 - 19:47

no a u mnie w video 30gb nie wiem jak pokazuje ilosc piosenek ale wiem ze wlaczam opcje shuffle wlaczam playliste Muzyka/Utwory i pierwszy utwor wlaczam, i leca sobie shuffle to od czasu do czasu slysze podcast...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych