Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z ipod 20gb IV generacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wookie23

wookie23
  • 187 postów

Napisano 10 kwietnia 2006 - 16:32

Mam ipoda 20gb IV generacji. Pewnego marcowego ranka słuchałem muzyki. Coś mnie skusiło abym włączył gry. Przez przypadek włączyłem muzik quiz. Nagle ipod przestał działać i niedziała do dziś. No więc przy podłączeniu do komputera nie reaguje tylko wyskakuje bateryjak na ekranie. Przy włączaniu ipod buczy buczy i wyskakuje ipod z jakimś wykrzyknikiem. Co mam z tym zrobić?? Pomocy

#2 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 10 kwietnia 2006 - 17:25

czesc. sprawdz pod [URL=http://www.apple.com/support/ipod/]tym[/URL] linkiem. masz tutaj problemy zwiazane z ipodami i rady apple jak to rozwiazac. mi pomoglo jak najpierw podlaczylem ipoda pod windowsem a zapomnialem najpierw zainstalowac sterownikow :)) tez mi ktoras z tamtych ikonek sie pokazywala. poprobuj i powiedz czy pomoglo.

#3 wookie23

wookie23
  • 187 postów

Napisano 14 kwietnia 2006 - 11:21

Dalszy problem

Dzięki, ale nic nie poskutkowało. Ściągnełem nowego iPod Updater i nie moge wymienić oprogamowania. Jest ciągle Plug in an iPod to update it a jest podączony. A jak włączyłem przez dysk mode to mi pojawiło sie Dołączona grafika
Przy podłączeniu do komputera nagle nie można nic zrobić tak jak by sie zawiesił ale jak odłącze ipod to jest normalnie.
Czy reset ipoda to środkowy i menu??

Co mam zrobić POMOCY




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych