Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

STEROWNIKI DO MODEMÓW HUAWEI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 MacRayers

MacRayers
  • 66 postów
  • SkądToruń

Napisano 25 marca 2008 - 17:31

Witam,

w związku z licznymi pytaniami na priv o sterowniki do modemów Huawei, przygotowałem stronę dostępną po zalogowaniu :

extranet internet creator

u góry jest pole login / hasło do intranetu

login : myapple
hasło: myapple2000

Po zalogowaniu pojawi się pod menu z lewej strony dział Apple zawierający wszystkie sterwoniki i informacje na temat modemów Huawei jakimi dysponuję.

Pozdrawiam,

#2 MRCOFFEE

MRCOFFEE
  • 463 postów

Napisano 26 marca 2008 - 00:34

One sa do Tigera ?

#3 MacRayers

MacRayers
  • 66 postów
  • SkądToruń

Napisano 26 marca 2008 - 00:40

Na tigerze też powinny działać. Myślę, że nie będzie z nimi problemu na 10.4.x

#4 T3000

T3000
  • 4 postów
  • SkądLublin

Napisano 24 kwietnia 2008 - 21:03

Mam Tigera i dziala bezproblemowo, a sterowniki sciagnolem z oficjalnej strony operatora np. era

#5 Gabat

Gabat
  • 79 postów

Napisano 17 czerwca 2008 - 16:30

Strona w przebudowie. Może jakiś inny adres.

#6 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 18 czerwca 2008 - 13:15

Huawei Terminal

#7 MacRayers

MacRayers
  • 66 postów
  • SkądToruń

Napisano 05 sierpnia 2008 - 12:00

Witam, przepraszam za utrudnienia w dostępnie do działu extranet (przebudowa serwisu). Dzisiaj do godziny 14.00 pod wskazanym w pierwszym wpisie adresie, będzie utworzony dostęp do extranetu z takim samym loginem i hasłem jak wcześniej. Zmiany : pole logowania znajduje się po prawej stronie (pole logowanie extranet); tam należy wpisać login myapple, hasło myapple2000 Po zalogowaniu, w menu Intranet pojawi się poddział Myapple. W dziale tym zawarte są instrukcje i sterowniki do różnych modeli modemów. Pozdr.

#8 szafir

szafir
  • 63 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:12

witam, widzial ktos, gdzies sterowniki do Huawei e272 ? z gory dzieki za info...

#9 pkamyk

pkamyk
  • 42 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 października 2008 - 09:22

czy ktos jest w posiadaniu driverow do Huawei E170 ? prosilbym o informacje. dzieki pozdrawiam

#10 pkamyk

pkamyk
  • 42 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 października 2008 - 10:49

czy ktos jest w posiadaniu driverow do Huawei E170 ?

prosilbym o informacje.
dzieki
pozdrawiam


ok., jezeli ktos mial ten sam problem to juz podpowiadam.
zainstalowalem oprogramowanie ktore PLAY udostepnia na swojej stronie do modemow Huawei - jest to raczej udostepnione pod E220 Mobile Connect - jednak z ta ver. softu bez problemu zostal znaleziony modem, ustawienia dla Ery wgralem gdyz uzywam blueconnect no i witamy w sieci.

pozdrawiam

#11 scands

scands
  • 1 postów

Napisano 27 października 2008 - 19:32

wracam do tematu. poszukuję driverów do E230. te do E220 z tego co się zorientowałem nie działają. z góry dziękuję za pomoc.

#12 MarcinTomaszG

MarcinTomaszG
  • 73 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 20:21

Witam, Jestem mile zaskoczony kompetencjami chłopaków z iSpot Arkadia. Zmusili do kolaboracji E169 mimo, że mi wydawało się to już kompletnie niemożliwe. Panowie ogólnie są ekspertami w modemach Huawei, bardzo sprawni i szybcy w udzielaniu pomocy. Bardzo polecam każdemu, kto ma problem ze sterownikami kontakt z nimi. Magicy.

#13 sylwek748

sylwek748
  • 2 postów

Napisano 22 stycznia 2009 - 20:30

problem z huawei e170 w orange pod leopardem rozwiązany: po kolei

[url=http://applemania.pl/2008/11/07/mobilny-internet-a-mac-os-x/]Mobilny internet a Mac OS X - Applemania.pl[/url]
na tej stronie są odnośniki do modemu huawei e220 wybieramy intel i sciągamy potem opisany jako driver ze strony playa

instalujemy driver z intela są 2 trzeba po kolei pierwszy a potem drugi
robimy restart

ze strony playmobile szukamy na dole działu internet i poniżej instalacja jest instrukcja na maca
postępujemy jak w instrukcji

instalujemy program mobile connect który wcześnij sciągneliśmy jest on nawet pod instrukcją na stronie playa

wtykamy modem
odpalamy mobile connect
wchodzimy w setings
new
profil orange
apn: internet
tel number *99#
uzytkownik: internet
hasło: internet
akceptujemy
connect i hula


walczyłem z tym ok godziny jak nie działa to nie wiem czemu

pozdrawiam

#14 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 stycznia 2009 - 12:33

Myślę, że warto tu podać taką informację: iPlus na MACu - Plus daje nam oficjalnie sterowniki i instrukcję:)

#15 xinoxie

xinoxie
  • 321 postów

Napisano 17 marca 2009 - 22:12

E160 Era, Blueconnect działa OK, sterowniki są na modemie w pamieci. Mozna odpalac Blueconnect za opmoca dostarczanej aplikacji albo z pozomu Preferencji Sieci. Testowane na Macbook black + leopard. Pozdrawiam

#16 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 marca 2009 - 18:53

Polecam aplikacje.tk, sporo przydatnych rzeczy, jeden link po lewej "Icon for MAC",
pietem pierwszy z góry link do softu, instalujemy i mamy net z Orange bez stresu. Można podawać PIN.

Działa na wszystkich modemach Huawei, osobiście mam od dzisiaj E179, testowane z poziomu softu jak i pref. sieci.

W razie W bezpośredni link do pliku

http://87.230.26.193...tionManager.zip

#17 czarny_mc

czarny_mc
  • 173 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 lutego 2010 - 19:04

Polecam aplikacje.tk, sporo przydatnych rzeczy, jeden link po lewej "Icon for MAC",
pietem pierwszy z góry link do softu, instalujemy i mamy net z Orange bez stresu. Można podawać PIN.

Działa na wszystkich modemach Huawei, osobiście mam od dzisiaj E179, testowane z poziomu softu jak i pref. sieci.

W razie W bezpośredni link do pliku

http://87.230.26.193...tionManager.zip


potrzebowałbym coś takiego do sieci ERA, najlepszy progrmik to jest Mobile Partner, ale szkoda że go nie ma na Maca :/

#18 look_dtp

look_dtp
  • 1 postów
  • SkądWarszawa/PL

Napisano 25 lutego 2010 - 13:18

cześć, Porodziłeś sobie z tym E272?. Ja właśnie męczę się z instalacją i mi nie wychodzi. Mam iPlusa i właśnie modem E272... Z góry dzięki za jakiekolwiek kontakt :)

#19 lokocool

lokocool
  • 193 postów

Napisano 26 lutego 2010 - 06:51

Ze strony Huawei (Huawei Terminal) sciagasz najnowsze stery, update modemu ( niestety tylko pod windowsem) i pozniej wszystko smiga na mac-u :)

#20 xeronegro

xeronegro
  • 6 postów

Napisano 22 marca 2010 - 18:54

Myślę, że warto tu podać taką informację: [url=http://iplus.pl/indywidualni-pobierz-iplus-na-twoim-macu.html]iPlus na MACu[/url] - Plus daje nam oficjalnie sterowniki i instrukcję:)


na snow leoparda potrzebny jest dodatkowy upgrade firmware'u, o czym już na stronie plusa nie powiadamiają :] to tak na zaś, aby nowi użytkownicy iPlusa nie rwali sobie włosów z głowy przy pierwszym wpięciu modemu do usb ;)

#21 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 13 listopada 2010 - 18:40

Tu jeszcze jeden link, który może się przydać: Software - Mac - Huawei Device

#22 szad

szad
  • 431 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 08 grudnia 2011 - 21:30

wie ktoś jak zainstalowac Huawei 398 z Plusa?

#23 m4rcyh

m4rcyh
  • 4 postów

Napisano 02 stycznia 2012 - 20:48

pierwszy post więc witam wszystkich kolegów. pytanko następujące: czy ktoś może wskazać sterowniki do huawei e173u-2 planuję zakup netu bezprzewodowego prawdopodobnie w playu, choć nie jestem pewien, może coś zasugerujecie? nie mam doświadczenia z netem bez kablowym, dzięki, pozdrawiam, świeży zadowolony użytkownik maca

#24 merdes

merdes
  • 82 postów
  • SkądPL

Napisano 03 stycznia 2012 - 02:07

sterowniki powinny działać te z mojego opisu. Użyj opcji szukaj.

#25 ewelinka122

ewelinka122
  • 1 postów
  • SkądGdynia

Napisano 30 marca 2013 - 19:22

dziex




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych