Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod shuffle a inne komputery


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Argino

Argino
  • 1 postów

Napisano 06 kwietnia 2006 - 19:22

Kupiłem iPoda Shuffle Czy ja mam rozumieć ze jesli wrzuce muzyke z innego(nie mojego komputera) na którym nie ma iTunes to on mi tego nie odtworzy? na własnym dysku tez sie nie moge obejść bez tego iTunes? Czy ja mam racje? czy tak działa amerykańska "myśl" techniczna?

#2 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 06 kwietnia 2006 - 21:53

ja poprosru skopiujesz muze na iPod'a to nie zagra... trzeba wrzucic za pomoca programu ktory zbuduje playliste no i skopiuje pliki do wlasciewego ukrytego katalogu.

#3 tskisiu

tskisiu
  • 1 255 postów
  • SkądEnschede (NL)

Napisano 07 kwietnia 2006 - 06:24

iPoda mżesz używać z innymi komputerami. Zabezpieczenia dotyczą tylko muxyki z Apple Store, który jest niedostępny w Polsce (mam dwa jabłka i wszystko działa bardzo fajnie). Na innych komputerach musisz mieć iTunes, ale... ...poszperaj na google (np. Ipod shuffle + no iTunes) - są programiki, które pozwalają używać iPoda bez iTunes. Nie powiem, Ci konkretnej nazwy, bo lubię iTunes i nigdy czefgoś takiego nie używałem.

#4 oski111

oski111
  • 10 postów

Napisano 08 kwietnia 2006 - 11:34

A ja mam inne pytanie - ostatnio podłączyłęm w skzole mojego shuffla i ku mojemu zdziwieniu włączył się iTunes :o Czy to oznacza, że ipod ma w swoim interfejsie ten program, czy po prostu na tym kompie ktoś kiedyś używał innego iPoda (ta druga opcja wydaje się mało prawdopodobna ;))

#5 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 08 kwietnia 2006 - 11:40

Ktoś używał iTunes na tym kompie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych