Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Otwieranie linku w Safari, a nie w dedykowanej aplikacji


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Kune

Kune
  • 49 posts
  • Płeć:
  • SkądPL

Posted 22 July 2024 - 20:18

Witam,

mam denerwujący problem. Otrzymuje linki w wiadomości lub na np. WhatsApp. Są to linki z otomoto (z OLX jest to samo) i linki te otwierają się w aplikacjach, zamiast w safari. Szukam, szukam i nie umiem rozwiązać tego problemu, irytacja jest tym większą że aplikacja otomoto jest totalnym dnem, i syfem. Niestety jest mi potrzebna, wiec nie mogę sobie ją po prostu usunąć. 

Podsumowując, jak spowodować, aby to safari zawsze otwierało link w przypadku otomoto? Bo dla innych rzeczy (np. filmy na YT z linku) jest to dla mnie wygodne. Otomoto to taka zakała.



#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4798 posts
  • Płeć:

Posted 22 July 2024 - 20:57

Spróbuj tego:

1. Otwórz stronę z przykładowym linkiem do OLX-a
2. Przytrzymaj ten link palcem aż pojawi się menu kontekstowe
3. Wybierz „Otwórz w Safari”

Twój wybór powinien zostać zapamiętany, aż nie wybierzesz, żeby otworzyć w aplikacji.

#3 Kune

Kune
  • 49 posts
  • Płeć:
  • SkądPL

Posted 23 July 2024 - 07:40

Spróbuj tego:

1. Otwórz stronę z przykładowym linkiem do OLX-a
2. Przytrzymaj ten link palcem aż pojawi się menu kontekstowe
3. Wybierz „Otwórz w Safari”

Twój wybór powinien zostać zapamiętany, aż nie wybierzesz, żeby otworzyć w aplikacji.

Dziękuję za odpowiedź. Od razu próbowałem ten "trik" i niestety mam wyłącznie wybór "otwórz łącze" lub "otwórz chrome", "dodaj do listy czytania" lub "kopiuj". 

Po kliknięciu w "otwórz w łącze" lądujemy w aplikacji...

Coś czuje, że nie ma wyjścia z sytuacji.



#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4798 posts
  • Płeć:

Posted 23 July 2024 - 08:39

Nie mam wymienionych aplikacji, ale przetestowałem to z linkami do YT i to działa. Po przytrzymaniu linku mam opcję „Open” z ikonką Safari oraz „Open in YouTube”. I te wybory mi się zapamiętują.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users