Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Zwrot na Apple Pay


Best Answer Mikołaj Maciejko , 21 July 2024 - 11:48

Czyli w procedurze zwrotu tak naprawdę nie ma różnicy między płatnością kartą a Apple Pay tak?

Tak Go to the full post


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 0kacper0

0kacper0
  • 4 posts

Posted 20 July 2024 - 15:39

Wie ktoś może jak wygląda sprawa z zwrotami transakcji wykonanych za pomocą Apple Pay? Słyszałem że w momencie gdy sprzedający nie wywiąże się z umowy możemy odzyskać, ale widziałem że niektórzy mówią, że te zwrotu i tak są w dużej większości odrzucane. Jak jest naprawdę?



#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4797 posts
  • Płeć:

Posted 20 July 2024 - 16:02

Jak masz pod Apple Pay podpiętą kartę Visa lub MasterCard, to zgłaszasz taką sytuację do swojego banku i przeprowadzana jest procedura chargeback. To nie jest związane z Apple Pay, tylko z użytą kartą.
  • winmaciek likes this

#3 winmaciek

winmaciek
  • 6642 posts
  • Płeć:

Posted 20 July 2024 - 18:35

Ditto. Aczkolwiek dodam tyle, że jeśli masz zwykły zwrot (nie chargeback), to Apple Pay też to ogarnia. Przykładasz iPhone’a albo zegarek i tyle. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#4 0kacper0

0kacper0
  • 4 posts

Posted 21 July 2024 - 08:22

Czyli w procedurze zwrotu tak naprawdę nie ma różnicy między płatnością kartą a Apple Pay tak?



#5 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1800 posts

Posted 21 July 2024 - 08:25

Raz spotkał mnie wymóg użycia fizycznej karty ale nie wiem czy to nie wymysł sklepu. Apple Pay jest sposobem użycia karty.

#6 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4797 posts
  • Płeć:

Posted 21 July 2024 - 11:48   Best Answer

Czyli w procedurze zwrotu tak naprawdę nie ma różnicy między płatnością kartą a Apple Pay tak?

Tak




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users