Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 11 wymaga kodu po ponownym uruchomieniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pandaria

Pandaria
  • 1 postów

Napisano 16 lipca 2024 - 22:20

Witam,
Chciałam uruchomić mojego nieużywanego od kilku miesięcy iphona 11. Był wyczyszczony po przesłaniu danych na nowy model. Teraz pojawia się komunikat podania kodu. Kod używany wcześniej jest błędny. Nie pojawia się opcja „nie pamiętam kodu”. Próbowałam restartu przez podłączenie do komputera i użycia „urządzenia apple” znajduje go, niby zaczyna resetować, ale po dłuższym czasie jakby komputer odłączał telefon i nic się nie zmienia. Co robić?

#2 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 900 postów
  • SkądŻory

Napisano 17 lipca 2024 - 12:26

Witam,
Chciałam uruchomić mojego nieużywanego od kilku miesięcy iphona 11. Był wyczyszczony po przesłaniu danych na nowy model. Teraz pojawia się komunikat podania kodu. Kod używany wcześniej jest błędny. Nie pojawia się opcja „nie pamiętam kodu”. Próbowałam restartu przez podłączenie do komputera i użycia „urządzenia apple” znajduje go, niby zaczyna resetować, ale po dłuższym czasie jakby komputer odłączał telefon i nic się nie zmienia. Co robić?

 

Idź z tym pytaniem najlepiej do jakiś grup na fejsbuku, to forum - w bardzo dużej mierze przez moderatorów - jest praktycznie martwe.

Wracając do Twojej 11 - czy widać ją na koncie icloud w wykazie urządzeń?


Użytkownik zboras edytował ten post 17 lipca 2024 - 12:26

  • wopo i MiL lubią to

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#3 winmaciek

winmaciek
  • 6 642 postów
  • Płeć:

Napisano 17 lipca 2024 - 17:55

Ja bym zapodał tryb serwisowy/DFU i po podpięciu kabelkiem do kompa odtworzył czysty system. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych