Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zakup Apple TV 4K WiFi + Ethernet 128GB (MN893HYA) w polskim sklepie - prawdopodobnie przeznaczony na rynki wschodnie (Ukraina, Rosja, Białoruś?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Peperoncino

Peperoncino
  • 1 postów

Napisano 14 czerwca 2024 - 13:07

Witam, zakupiłem Apple TV 4K WiFi + Ethernet 128GB (MN893HYA) w polskim sklepie internetowym (przyznam się, że połasiłem się na 100 zł tańszy zakup). Otrzymałem produkt, który wygląda na oryginalny i odpowiednio zapakowany, natomiast zaniepokoiło mnie, że na odwrocie pudełka są napisy w cyrylicy (prawd. jęz. rosyjski). Z tego co wiem, w produkcie przeznaczonym na rynek polski z tyłu jest info po polsku i chyba w jęz. węgierskim. Moje pytanie przedstawia się następująco - czy może to być produkt przeznaczony na inny rynek z wprowadzonymi ograniczeniami w dostępności do aplikacji, systemów itp. - czy jest to po prostu naklejka na tożsamy produkt dla wszystkich rynków dedykowany na dany rynek językowy? 

Czy ma ktoś doświadczenie z tym związane? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Załączone pliki



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 537 postów
  • Płeć:

Napisano 14 czerwca 2024 - 16:21

Akurat to wygląda na ukraiński, nie rosyjski. Generalnie funkcjonalność powinna być taka sama. Mogą być natomiast cyrki z gwarancją w razie problemów, bo nie masz dowodu zakupu od autoryzowanego sprzedawcy. Dla 100 PLN to chyba nie warto, ja bym zwrócił dla świętego spokoju.

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych