Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Import/export Live Photos pomiędzy iPhone15 i Windows


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 mat1.26.x

mat1.26.x
  • 1 posts

Posted 04 June 2024 - 07:47

Cześć,

 

Od roku mam iPhone15, robię dużo zdjęć, przez co regularnie "czyszczę" pamięć przenosząc zdjęcia z iPhone na dysk zewnętrzny za pomocą PC z Windowsem. 

 

Proces wygląda tak:

Podłączam iPhone do Windowsa za pomocą USB-C i przenoszę zdjęcia na dysk (między innymi zdjęcia Live - pliki .mov i .jpeg), usuwając je z telefonu. 

 

I mam problem, gdy po pewnym czasie chcę przenieść z powrotem niektóre zdjęcia z dysku na iPhone i zachować je jako Live Photos :(

 

Próbowałem wgrać zdjęcia poprzez podłączenie telefonu do PC, ale nie mogę kopiować zdjęć "do" telefonu, jedynie jest dostępne kopiowanie "z" telefonu i usuwanie. 

Próbowałem również zrobić to przez iCloud na PC, synchronizując go potem na telefonie. Zalogowałem się na przeglądarkowym iCloud i próbowałem wgrać zdjęcia, lecz w katalogu Zdjęcia mogłem dodać jedynie pliki .jpeg. Wgrałem pliki .mov do katalogu Wideo zachowując tą samą nazwę co zdjęcia statyczne, ale z oczywistych względów ich nazwy zostały zmienione na unikalne.

 

Czy jest szansa "połączyć" z powrotem pliki .mov i .jpeg, przesyłając je następnie na iPhone i oglądać je w galerii jako zdjęcia Live?

Proszę o pomoc :)






3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users