Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zasięg w iPhone 11


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Macq19

Macq19
  • 5 postów

Napisano 25 kwietnia 2024 - 16:20

Witam, posiada iPhone 11 kupiony nowy w cortlandzie w marcu 2023. Pracuje w miejscu gdzie mam problem z zasięgiem tzn jest słaby tak zwany koniec świata. U innych znajomych z pracy na różnych telefonach w tym też iphona jest lepiej ponieważ telefony mają zasięg i dostęp do internetu. Czy wymiana IP na nowszy coś pomoże w tej kwestii? Znajomi w pracy mają różne telefony różni operatorzy także ten co mój czyli Orange i nie mają aż tak dużego problemu z zasięgiem.

#2 Jash

Jash
  • 247 postów
  • Płeć:
  • SkądWrocław

Napisano 25 kwietnia 2024 - 20:35

Rok temu w Cortlandzie kupiłeś iP11, czyli telefon z 2019r.? Brzmi jakbyś napisał, że w lesie spotkałeś Smurfa.
Reszty nie zrozumiałem.

iPhone 15, iPhone 13 Pro, iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone 7, iPhone SE 2016


#3 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 797 postów
  • Płeć:

Napisano 26 kwietnia 2024 - 07:53

Rok temu w Cortlandzie kupiłeś iP11, czyli telefon z 2019r.? Brzmi jakbyś napisał, że w lesie spotkałeś Smurfa.

 

Możesz rozwinąć tę światłą myśl? Mamy rok 2024. Tymczasem w Cortland: https://www.cortland.pl/iphone-11/

 

Co do pytania o zasięg - szansa, ze wraz z nowym modelem poprawi się jakoś istotnie, jest raczej niewielka. Na pewno przełomu nie będzie.



#4 Jash

Jash
  • 247 postów
  • Płeć:
  • SkądWrocław

Napisano 26 kwietnia 2024 - 10:05

Mogę. Zabrzmiało to dla mnie tak abstrakcyjnie, jak to co napisałem w drugim zdaniu. Mam nadzieję, że pomogłem.
PS
Tak na marginesie to było pytanie, na końcu zdania jest znak interpunkcyjny.

Użytkownik Jash edytował ten post 26 kwietnia 2024 - 10:07

iPhone 15, iPhone 13 Pro, iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone 7, iPhone SE 2016


#5 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 797 postów
  • Płeć:

Napisano 26 kwietnia 2024 - 10:34

Mogę. Zabrzmiało to dla mnie tak abstrakcyjnie, jak to co napisałem w drugim zdaniu. Mam nadzieję, że pomogłem.
PS
Tak na marginesie to było pytanie, na końcu zdania jest znak interpunkcyjny.

 

No to, jak widać, rzeczywistość wyprzedza Twoją zdolność abstrakcyjnego myślenia, skoro Cortland wciąż ma ten model w ofercie.

 

PS. Smerfów w lesie nie spotkałem, za to niejednego Gargamela.

 

Niestety wymiana tych uprzejmości nie poprawi Autorowi zasięgu, więc już nie będę ich ciągnął.

 

Pozdrawiam!



#6 BlueArmy

BlueArmy
  • 51 postów

Napisano 26 kwietnia 2024 - 11:10

Mogę niestety potwierdzić, że w miejscach ze słabym zasięgiem (jedna kreska) iphone 11 (taki posiadam) funkcjonuje o wiele gorzej niż telefony moich znajomych(różne sieci, różne marki)



#7 Jash

Jash
  • 247 postów
  • Płeć:
  • SkądWrocław

Napisano 26 kwietnia 2024 - 13:06

No to, jak widać, rzeczywistość wyprzedza Twoją zdolność abstrakcyjnego myślenia, skoro Cortland wciąż ma ten model w ofercie.

PS. Smerfów w lesie nie spotkałem, za to niejednego Gargamela.

Niestety wymiana tych uprzejmości nie poprawi Autorowi zasięgu, więc już nie będę ich ciągnął.

Pozdrawiam!

Nie poprawi ich też sarkazm w Twoich wypowiedziach. Nałogowy.
W zwyczaju nie mam pisać dyrdymałów wyssanych z palca, dlatego pozwolisz że coś Ci wytłumaczę.
Mniej więcej w tym samym czasie co autor postu szukałem telefonu dla żony. Nie chciała „tych nowych kanciastych” tylko „takiego jak Ty kiedyś miałeś”, czyli gwoli wyjaśnienia modelu XS. Ponieważ kupno jak dla mnie mijało się z celem, a jedyną sztuką jaką znalazłem była na allegro za prawie 4kpln uznałem to za bezsensowne i ruszyłem na poszukiwanie 11, 11 Pro.
Nowej 11 nie znalazłem w oficjalnych dystrybucjach, skończyło się na 11 Pro odkupionym od kolegi w stanie bliskim ideału.
I tak to powoduje, że zdziwiło mnie to co napisał autor posta, że udało mu się zakupić model, którego sam szukałem.
Z mojej strony koniec OT.


Co do meritum. Moim zdaniem słabego zasięgu nic nie poprawi.
Pracuje w miejscu gdzie każda sieć ledwo zipie (najwyższy budynek we Wrocławiu). U nas w biurze mam różne sieci i różne telefony i pisząc bardzo ogólnie nic nikomu nie działa.

Użytkownik Jash edytował ten post 26 kwietnia 2024 - 13:09

iPhone 15, iPhone 13 Pro, iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone 7, iPhone SE 2016





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych