Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak internetu mimo połączenia wifi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 matti94

matti94
  • 96 postów

Napisano 05 kwietnia 2024 - 22:18

Czesc, urzeram się od kilku dni z problemem z wifi.

 

Zegarek połączony z telefonem oczywiście wifi również włączone i na AW i na Iphone, natomiast na tel internet hula wszystko działa a na AW nic, odświeżanie widgetów miedzy innymi pogody nie działa. Wchodząc w aplikacje np właśnie pogoda widnieje minusik jakby nie było internetu...

Idziemy dalej, na AW wchodząc w uaktualnienia w celu sprawdzenia aktualizacji, zegarek mieli i mieli po czym wyskakuje że brak połączenia z internetem, mimo że połączenie jest bo sprawdzałem nie raz i z iphone i z internetem (testowane na trzech niezależnych sieciach wifi).

 

Lecimy dalej, na iphone wchodząc w aplikacje Watch wchodzimy w ogólne i aktualizacje, efekt ten sam jak na zegarku - brak internetu mimo ze na belce pełny zasięg wifi, internet działa bo na na przeglądarkach i innych aplikacjach wszystko działa również pogoda, ale na zegarku milczy. 

 

Co jakiś czas wchodząc w aplikacje watch wyskakuje komunikat "ze coś tam brak polączenia z internetem błąd kopiowania danych analiz"

 

Kroki jakie podjąłem to miedzy innymi ponowne uruchomienie zegarka i tel, włączenie i wyłączenie wifi, a nawet połasiłem się o rozłączenie zegarka z telefonem po czym go przywróciłem i pojawia się kolejny problem bo z powodu "braku" internetu nie pobiera mi aplikacji które były w chmurze.

 

Telefonu nie zamierzam resetować bo nie mam zamiaru wszystkiego ustawiać co chmura mi nie skopiuje. To będzie ostateczna ostateczność o ile do tego dojdzie. 

 

Czy ktoś sie z czymś takim spotkał czy to może wina aktualnego softu? 

Jakieś porady ? Bo ja juz jestem blady

 

EDIT: na AW wchodzac w apke znajdz osoby czy znajdz urzadzenia jest pusto... mimo ze mam 4 osoby z rodziny włączone w lokalizacji 


Użytkownik matti94 edytował ten post 05 kwietnia 2024 - 22:49





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych