Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Blokujący się sam z siebie telefon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 martaszlapka

martaszlapka
  • 1 postów

Napisano 20 lutego 2024 - 13:19

Cześć  :)

Poprzednio miałam iPhone 12 i nie było żadnego problemu, zmieniłam w grudniu 2023 na iPhone 14 Pro Max i zauważyłam że co jakiś czas (nie jest to cykliczne) blokuje mi się ekran sam z siebie podczas normalnego korzystania, czy to przeglądania Internetu czy pisania wiadomości. Sprawdzałam etui i nie jest niedopasowane aby mogło samo z siebie blokować, czy ma ktoś może jakiś pomysł co to może być i co się może dziać?



#2 Remi73

Remi73
  • 141 postów

Napisano 20 lutego 2024 - 19:10

Cześć :)
Poprzednio miałam iPhone 12 i nie było żadnego problemu, zmieniłam w grudniu 2023 na iPhone 14 Pro Max i zauważyłam że co jakiś czas (nie jest to cykliczne) blokuje mi się ekran sam z siebie podczas normalnego korzystania, czy to przeglądania Internetu czy pisania wiadomości. Sprawdzałam etui i nie jest niedopasowane aby mogło samo z siebie blokować, czy ma ktoś może jakiś pomysł co to może być i co się może dziać?

Masz może włączoną funkcję "Face ID wymaga uwagi"? Jeśli tak to wystarczy parę razy odwrócić wzrok i telefon się blokuje...wystarczy mieć tylko włączone "Funkcje rozpoznające uwagę" i nie będzie powyższego problemu
Oba ustawienia znajdziesz w Ustawieniach pod Face ID i kod

Użytkownik Remi73 edytował ten post 20 lutego 2024 - 19:12





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych