Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

SONOMA powiadomienia z dysków zewnętrznych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 myapplefan

myapplefan
  • 10 postów

Napisano 10 lutego 2024 - 14:30

Dzień dobry, 

 

Męczą mnie powiadomienia o niepoprawnie wysuniętym dysku w momencie wybudzenia maca z uśpienia / zablokowania ekranu... próbowałem zmieniać powiadomienia w ustawieniach - jednak typuwo do dysku nie ma takowych, czy ktoś potrafi to ograć? Tych powiadomień jest na cala długość ekranu.

Dysk jest na stale wpięty w usb, wykorzystywany codziennie.

 

 

 



#2 cooper69

cooper69
  • 1 034 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 lutego 2024 - 15:24

Zmapuj dyski i problem zniknie.


Pozdrawiam z 3City


#3 myapplefan

myapplefan
  • 10 postów

Napisano 10 lutego 2024 - 16:19

Zmapuj dyski i problem zniknie.

nie wiem o czym mówisz, co mam zrobić? 



#4 mkamelg

mkamelg
  • 166 postów

Napisano 10 lutego 2024 - 23:16

Dzień dobry, 

 

Męczą mnie powiadomienia o niepoprawnie wysuniętym dysku w momencie wybudzenia maca z uśpienia / zablokowania ekranu... próbowałem zmieniać powiadomienia w ustawieniach - jednak typuwo do dysku nie ma takowych, czy ktoś potrafi to ograć? Tych powiadomień jest na cala długość ekranu.

Dysk jest na stale wpięty w usb, wykorzystywany codziennie.

 

Ustawienia systemowe -> Oszczędzanie energii -> włącz Nie usypiaj automatycznie, gdy wyświetlacz jest wyłączony

 

Ustawienia systemowe -> Oszczędzanie energii -> wyłącz Usypiaj dyski twarde, gdy jest to możliwe



#5 myapplefan

myapplefan
  • 10 postów

Napisano 12 lutego 2024 - 15:30

Ustawienia systemowe -> Oszczędzanie energii -> włącz Nie usypiaj automatycznie, gdy wyświetlacz jest wyłączony

 

Ustawienia systemowe -> Oszczędzanie energii -> wyłącz Usypiaj dyski twarde, gdy jest to możliwe

 

ustawienia zmienione, działało może 2 dni i znowu powiadomienia sie pokazaly - nie wiem od czego to zalezy... ktos ma jakis pomysl?



#6 NoneZ

NoneZ
  • 247 postów
  • Płeć:

Napisano 12 lutego 2024 - 21:53

Dzień dobry, 

 

Męczą mnie powiadomienia o niepoprawnie wysuniętym dysku w momencie wybudzenia maca z uśpienia / zablokowania ekranu... próbowałem zmieniać powiadomienia w ustawieniach - jednak typuwo do dysku nie ma takowych, czy ktoś potrafi to ograć? Tych powiadomień jest na cala długość ekranu.

Dysk jest na stale wpięty w usb, wykorzystywany codziennie.

Może zewnętrzny program spełni Twoje oczekiwania. Zobacz to: https://ejectify.app






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych