Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przenoszenie zawartości WhatsApp na iOS na iOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 k.m.first.

k.m.first.
  • 3 postów

Napisano 28 października 2023 - 20:37

Witajcie,

 

mam pytanie dotyczące przenoszenia zawartości WhatsApp z iOS na iOS, nie używając iCloud. Nie chcę też przenosić zawartości za pomocą backupu, czy tzw. "Szybkiego Startu". Zależy mi tylko i wyłącznie na przeniesieniu "całego" WhatsApp na nowego Iphona. Czy korzystaliście z opcji w samej aplikacji WhatsApp "Przenieś czaty na iphone'a ? , albo może rozwiązaniem jest "Eksportowanie czatu" ? Opcja Przenieś czaty na iphona wygląda ciekawie, ale wiąże się z jakimiś dodatkowymi uprawnieniami dla WhatsApp, z tego co jest napisane. A może WhatsApp sam jest w stanie przywrócić czaty i multimedia na nowym iPhone?

Sorry jeśli temat jest zbyt banalny ale nie korzystałem jak do tej pory.

 


#2 Regiss

Regiss
  • 2 911 postów
  • SkądRadom

Napisano 29 października 2023 - 15:59

Najlepiej zrób kopie czatów na dysku iCloud z opcji WhatsApp. Bez problemu przywrócisz wszytko co do jednej rozmowy na nowym telefonie. Najprościej i niezawodnie. Jak Ci na tym zależy włącz opcję załącz pliki wideo.

Użytkownik Regiss edytował ten post 29 października 2023 - 16:01

iPhone 15 Pro


#3 k.m.first.

k.m.first.
  • 3 postów

Napisano 29 października 2023 - 20:19

Najlepiej zrób kopie czatów na dysku iCloud z opcji WhatsApp. Bez problemu przywrócisz wszytko co do jednej rozmowy na nowym telefonie. Najprościej i niezawodnie. Jak Ci na tym zależy włącz opcję załącz pliki wideo.

 

dzięki, tylko szukałem jakiejś opcji bez iCloud. Mam tylko 5gb i nie zależy mi na 50gb. Myślałem właśnie o opcji przenoszenia z WhatsApp "Przenieś czaty na iPhone" - czyli coś, co powinno działać  jak "Szybki Start" przy przenoszeniu zawartości ze starego na nowego iPhone. Całej zawartości przenosić jednak nie chcę, stąd przyczyna dla której nie chcę korzystać z "Szybkiego Startu". Właściwie chcę przenieść tylko i wyłącznie WhatApp.

Może ktoś już robił podobnie?


Użytkownik k.m.first. edytował ten post 29 października 2023 - 20:19





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych