Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 13 Pro Max - resetuje się po wymianie szklanego panelu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 wiorec

wiorec
  • 3 postów

Napisano 25 sierpnia 2023 - 07:59

Witam serdecznie,

Mam bardzo ciekawy problem z którym nigdy wczesniej się nie mierzyłem. W swoim życiu naprawiłem już kilka iPhonów, ale tym razem mam naprawdę ciekawy przypadek.

Pacjent to iPhone 13 Pro Max w którym wymieniałem ostatnio szklany panel z tyłu. Oczywiście serwis prosty i przyjemny, praktycznie 0 elektroniki po drodze także na dobrą sprawę nawet nie ma co tam zepsuć. Po wykonanej naprawie, założeniu nowej częście i sklejeniu wszystkiego do kupy... okazuje się, że telefon samoczynnie restartuje się co około 2 minuty. Nie ważne co robimy na telefonie, po prostu sekwencyjne wyłącza się, bądź restartuje.

 

Nie mam bladego pojęcia co może być tego przyczyną. Nie obstawiałbym uszkodzonej elektroniki ze względu na to, że tak jak pisałem po stronie tylnej klapki nie ma racej komponentów które mogłby by to spowodować. Do tego dochodzi sam fakt, że po prostu ich nie musiałem ruszać. 

 

Co warto sprawdzić z poziomu telefonu aby znaleźć źródło problemu?

 

Pozdrawiam



#2 SERWIS.ME

SERWIS.ME
  • 1 006 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 26 sierpnia 2023 - 09:14

Po pierwsze jeśli było uszkodzone szkło to znaczy, że telefon zaliczył porządnego dzwona i mógł działać dopóki nie zacząłeś przy tym szkle robić. Po drugie piszesz, że tam nie ma elektroniki, a jest - cewka ładowania indukcyjnego, a jak ona jest uszkodzona to tak właśnie telefon może się resetować. Spróbuj odłączyć cewkę od płyty głównej, uruchom telefon bez niej i zobacz co się będzie działo.


1CORE - Autoryzowany serwis Apple. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jana Zamoyskiego 81, 30-519 Kraków 
www.1core.pl Tel: 12 311 08 11





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych