Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Powrót z IOS 17 na 16.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiesiek3d

wiesiek3d
  • 404 postów

Napisano 17 lipca 2023 - 07:12

CzesĆ,
Chciałbym podpytać bardziej doświadczonych użytkowników, zainstalowałem publiczną betę IOS 17, wszystko super z wyjątkiem czasu pracy na baterii i przegrzewania urządzenia. Chciałbym wrócić do wcześniejszej wersji, ściągnąłem ostatnia wersje iOS 16 wymazałem telefon, niestety backup zrobiłem dla wersji IOS 17 i telefon nie chce mi go przywrócić z kopi zapasowej. W takiej sytuacji już musze pozostać na IOS 17? Bateria wchodzi w oczach :(

IP 14 Pro Max/ AW Ultra 

MB Pro 14/ IMAC 24/ IPAD PRO M1


#2 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 801 postów

Napisano 17 lipca 2023 - 07:22

Musisz mieć backup z 16. Może być starszy. Jak masz dane zachowane w iCloud to możesz odtworzyć na czysto i zsynchronizować. Albo czekać na poprawki.

#3 wiesiek3d

wiesiek3d
  • 404 postów

Napisano 17 lipca 2023 - 07:28

Dziękuję :) rozumiem, że kontakty, historia wszystkich wiadomości imessage, pęk kluczy oraz zdjęcia zaciągną się z ICloud bo mam włączoną synchronizację, jedynie wszystkie pozostałe aplikacje będę musiał dodać ręcznie jeśli nie posiadam żadnego Backupu z Ios16?

IP 14 Pro Max/ AW Ultra 

MB Pro 14/ IMAC 24/ IPAD PRO M1


#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 819 postów
  • Płeć:

Napisano 17 lipca 2023 - 07:31

Tak, przywróci się tylko to, co masz zsynchronizowane z iCloud.



#5 wiesiek3d

wiesiek3d
  • 404 postów

Napisano 17 lipca 2023 - 09:26

Dzięki jeszcze raz, chyba jednak mimo wszystko wstrzymam się i poczekam na aktualizację. Kontaktów w iCloud mam tylko 1800, pozostałe 2200 kontaktów jest na telefonie więc wszystkie nie trafiłī do iCloud, próbowałem je jakoś przenieść, ale bez pozytywnego skutku. Zbyt duże ryzyko, że przeniesie się tylko te 1800 z iCloud a pozostałe pozostaną , to samo z wiadomościami i załącznikami.


IP 14 Pro Max/ AW Ultra 

MB Pro 14/ IMAC 24/ IPAD PRO M1


#6 kojakx1

kojakx1
  • 2 postów

Napisano 16 października 2023 - 09:14

Witam, czy na mogę powórcić z finalnej wersji ios17 która mnie przeraża i jest strasznie nie funkcjonalna ?

chciałbym powrócic do wersji ios16 niestety wszystkie pliki ipsw 16 są nie podpisane na zielono przez apple. Prosze o pomoc czy w domowych warunkach na dziś dzień jest opcja powrotu do starego poczciwego ios16... ?ja powrotu do starego poczciwego ios16... ?



#7 Regiss

Regiss
  • 2 938 postów
  • SkądRadom

Napisano 16 października 2023 - 10:43

Nie ma powrotu. Nic nie zdziałasz.

iPhone 15 Pro


#8 DenisMateo

DenisMateo
  • 40 postów

Napisano 16 października 2023 - 11:12

 

Witam, czy na mogę powórcić z finalnej wersji ios17 która mnie przeraża i jest strasznie nie funkcjonalna ?

chciałbym powrócic do wersji ios16 niestety wszystkie pliki ipsw 16 są nie podpisane na zielono przez apple. Prosze o pomoc czy w domowych warunkach na dziś dzień jest opcja powrotu do starego poczciwego ios16... ?ja powrotu do starego poczciwego ios16... ?

 

 

 

jedyna mozliwośc to kupno nowego iPhona z nadzieją że nie jest zaktualizowany do iOS 17 ;) 



#9 kojakx1

kojakx1
  • 2 postów

Napisano 16 października 2023 - 15:10

heh no to dziękuje za pomoc. Niestety wiele modyfikacji jak ekran połączenia itd mi przeszkadzają a nawet pozmieniane dzwonki pewnych powiadomień których już się nie da przywrócic :/. Oby dodali aktualizację z poprzednimi wyglądami... Narzucanie komus czegos to jakas masakra :(. ale dziekuje za pomoc






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych