Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iphone 12 mini słaby zasięg nie znajduje sieci na terenach wiejskich


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 PtaQu

PtaQu
  • 4 postów

Napisano 07 lipca 2023 - 15:36

witam kupiłem używanego iphona 12 mini , wczoraj dostałem ale mam problem z zasięgiem , mieszkam na wsi i telefon nie łapie wgl zasięgu , ciągle 0 , przy resecie włączając i wyłączając tryb samolotowy potrafił na kilkanaście sekund znaleźć jedną kreskę sygnału ale i tak ją gubił 

w skrócie u siebie w domu nie mam zasięgu , będąć kilkanaście km dalej niedaleko antety złapał już jakiś zasięg i lte internet  ładnie śmigał 
tak więc pytanie czy ten model już tak ma czy może jest to jakaś mała wada , da się jeszcze coś z tym pokombinować ?

dodam że kupiłem już z zainstalowaną betą iOS 17 może to wpływa na problemy z znajdowaniem sieci ?



#2 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 801 postów

Napisano 07 lipca 2023 - 16:08

Żona ma 12 mini i czułość w tej samej sieci wydaje się słabsza niż mojego 13 pro - ale nie dramatycznie słabsza - to nie jest zły telefon. Jak inne aparaty zachowują się u ciebie w domu - jak mają LTE, a iPhone zupełnie nic, to raczej uszkodzony. Jak masz internet jakiś to możesz przywrócić normalny system - wczesna beta to nie jest dobre na głównym telefonie.


Użytkownik WojtekWojtek edytował ten post 07 lipca 2023 - 16:09


#3 PtaQu

PtaQu
  • 4 postów

Napisano 07 lipca 2023 - 16:54

Żona ma 12 mini i czułość w tej samej sieci wydaje się słabsza niż mojego 13 pro - ale nie dramatycznie słabsza - to nie jest zły telefon. Jak inne aparaty zachowują się u ciebie w domu - jak mają LTE, a iPhone zupełnie nic, to raczej uszkodzony. Jak masz internet jakiś to możesz przywrócić normalny system - wczesna beta to nie jest dobre na głównym telefonie.

no mój iphone se 2020 albo jakiś stary android jest w stanie wyłapać lte na jednej kresce , a ten 12 mini nawet zasięgu nie potrafi wyłapać u mnie w domu 



#4 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 801 postów

Napisano 07 lipca 2023 - 17:19

Ta sama sieć? To słabo. Masz możliwość zwrotu?



#5 PtaQu

PtaQu
  • 4 postów

Napisano 07 lipca 2023 - 17:27

Ta sama sieć? To słabo. Masz możliwość zwrotu?

niestety nie przyznali możliwości , taka jest chyba tylko na głównym allegro , no cóż zostało tylko sprzedać , jak ktoś mieszka  mieście to nie będzie widział różnicy bo tam chodzi fajnie . Ale teraz będę musiał czekać aż się sprzeda , obym tylko nie stracił 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych