Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 11 sam ściemnia ekran podczas pracy w słońcu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Luis via Gabriel

Luis via Gabriel
  • 38 postów

Napisano 05 lipca 2023 - 01:21

Mam następujący problem - kiedy korzystam z telefonu podczas pracy w słońcu po chwili ściemnia się ekran. Jest to najbardziej irytujące podczas jazdy autem i korzystania z nawigacji. Znacznie słabiej widać trasę. Mam wyłączone automatyczne ściemnianie oraz balans bieli. Telefon mam od 2 lat i zawsze tak było, ale wcześniej mi tak to nie przeszkadzało.

#2 Remi73

Remi73
  • 141 postów

Napisano 05 lipca 2023 - 05:44

Typowy objaw podczas korzystania z nawigacji/yanosika w samochodzie + słońce z zewnątrz...wydaje mi się, że ma to związek z jakimś zabezpieczeniem termicznym (ochrona przed przegrzaniem), bo u mnie skutecznie pomaga uruchomienie nawiewu z klimy na tył telefonu (jest zamontowany w uchwycie magnetycznym na kratce wentylacyjnej). Kiedyś robiłem to dopiero po przyciemnieniu ekranu, teraz mam cały czas delikatnie otwarty nawiew na tył telefonu dlatego problem już się nie pojawia.

Użytkownik Remi73 edytował ten post 05 lipca 2023 - 05:45


#3 5b46927ee6

5b46927ee6
  • 483 postów
  • Płeć:

Napisano 05 lipca 2023 - 06:15

Normalna sprawa. Powiem więcej - pożądana! Inaczej by się nasze elektroniczne compadre usmażyły.

#4 Luis via Gabriel

Luis via Gabriel
  • 38 postów

Napisano 08 lipca 2023 - 23:31

Dzięki wielkie za odpowiedzi. Dziś zrobiłem test - dałem telefon na podszybie i jak się ściemnił przełożylem na drugi uchwyt na kratkę. I po kilku minutach odzyskał światło.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych