Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak w iPhonie usunąć z iMessage wszystkie załączniki na raz?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szemot

Szemot
  • 1 549 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 marca 2023 - 17:22

Kiedyś była taka opcja, wydaje mi sięz poziomu ustawień, ogólne, miejsce i tam znajdując wiadomości były największe konwersacje i można było usunąc załączniki. Teraz da się jedynie usunąć całą rozmowę, wraz z wiadomościami. To samo to mogę zrobićpo prostu wchodząc na listę konwersacji. Ale te chciałbym zachować, zwłąszcza, że są z kilku lat. Ale zdjęcia zajmują tam 10GB i są mi zbędne. Mogęw wątku wiadomości wejść w załączniki jakie tam są i jest opcja usuwania, ale każdego oddzielnie. Nie da się wejść w zdjęcia i "zaznacz wszystko" tylko pojedynczo musze klikać palcem. Tego jest kilka tysięcy i chcę usunąc jedynie załączniki. Wiecie jak to na raz zrobić? 


 iPhone 14ProMax (256), MacBookPro16 M3Pro  AirPods2Pro  ATV 4K 2gen (64),  2x HomePod Mini,  iPodTouch3Gen (32),  AirTag, 


#2 MiL

MiL
  • 1 427 postów
  • Płeć:

Napisano 13 marca 2023 - 18:12

To jest Apple, think different. Może za parę lat to dorobią. Między innymi dlatego staram się nie używać iMessage bo już miałem problemy z miejscem zajmowanym przez wiadomości.



#3 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 810 postów
  • Płeć:

Napisano 13 marca 2023 - 18:17

To jest Apple, think different. Może za parę lat to dorobią. Między innymi dlatego staram się nie używać iMessage bo już miałem problemy z miejscem zajmowanym przez wiadomości.

Masz taką opcję w innych popularnych komunikatorach?

#4 MiL

MiL
  • 1 427 postów
  • Płeć:

Napisano 13 marca 2023 - 20:50

Pierwszy z brzegu WhatsApp, normalne zarządzanie wiadomościami, łatwość usuwania multimediów, wszystko jest na tacy. Apple mogłoby się uczyć.



#5 Szemot

Szemot
  • 1 549 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 marca 2023 - 13:41

To jest Apple, think different. Może za parę lat to dorobią. Między innymi dlatego staram się nie używać iMessage bo już miałem problemy z miejscem zajmowanym przez wiadomości.

Ale ja tak robiłem już wielokrotnie. Musieli coś zmienić w iOS  16. Co więcej, miałem skasowane załłączniki do kogoś z kim mam konwersacje sprzed 7 lat ale miałem ikone icloud pokazującą, że może je dociągnąc. Kliknąłem dla testu żeby sprawdzić czy to zrobi. Bo nie kojarzę żeby mój icloud byłzajęty przez imessage na aż tak duża ilośc danych. Kliknąłem i pobrał w godzine wszystko. Teraz nie mogę skasować :P 


Użytkownik Szemot edytował ten post 17 marca 2023 - 13:42

 iPhone 14ProMax (256), MacBookPro16 M3Pro  AirPods2Pro  ATV 4K 2gen (64),  2x HomePod Mini,  iPodTouch3Gen (32),  AirTag, 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych